ברמן אוטו גרופ - יבוא אישי רכבים
טרייד אין ליבוא רכבים לישראל

Breman Auto Group

רכבי יוקרה ומנהלים .

בעבר יבוא אישי של רכבי יוקרה היה משמש בעיקר עולים חדשים, תושבים חוזרים ואנשים אמידים שיכלו להרשות לעצמם לשלם סכומים גבוהים על ייבוא רכבי יוקרה. כיום, תחום זה שינה את פניו לגמרי, כיוון שתשלומי המס על רכבים חדשים עלו בשנת 2009 ויבוא רכבים נעשתה עסקה הרבה יותר זולה ומשתלמת. אופציה זו גם נעשתה פופולרית, בעיקר לחובבי רכבי יוקרה ביבוא אישי המעוניינים בדגמים חדשים המופעים במגזינים ובאתרים בתחום הרכב ונראה כי יש לא מעט אנשים המעוניינים להתפנק ברכב יוקרתי המיובא מארצות שונות בעולם, בעיקר מארה”ב ומגרמניה.

תהליך יבוא מכוניות יוקרה

תהליך יבוא רכבי יוקרה ביבוא אישי, אינו פשוט כלל, אך נראה כי לאחרונה נעשו שינויים רבים מבחינת חוקים שמקלים על התהליך המפרך ביחס לעבר הלא ממש רחוק. שינויים אלו, פתחו עבור רבים דרך להזדמנויות מצוינות לרכישת רכב יוקרתי כגון מרצדס, ג’יפים, במוו, לנד רובר ודגמים נוספים. יבוא של רכבים חשמליים יוקרתיים וידידותיים לסביבה ועוד. אופציות אלו, מאפשרות לאנשים לחסוך רבות בעלויות התיווך שהם מוגזמות במיוחד ומתווספות למיסים הגבוהים במדינתנו.

כל היתרונות ביבוא אישי מכוניות יוקרה

יש לא מעט רכבי יוקרה שניתן לייבא לארץ כמו – מרצדס, במוו, לנד רובר, פורשה ועוד. כמובן שלאור השינויים השונים שנעשו בחוק היתרון הבולט הוא החיסכון הכספי, אך ניתן למצוא גם יתרונות נוספים כגון: חיסכון משמעותי של דמי תיווך הנגבים בעת רכישת רכב חדש בארץ דרך יבואן רשמי, רכבים אלו מגיעים עם תוספות בילט-אין כך שאין צורך לשלם על איבזורים ותוספות מיוחדות, ניתן למצוא דגמים בודדים אותם מיצרים בכמויות קטנות ולעיתים גם 2-4 דגמים מסוג מסוים, תוכלו להתפנק ברכב ייחודי משלכם כזה שלא ניתן למצוא כמוהו בארץ עם תוספות כגון: חימום מושבים, פנסים מתקפלים, בקרת שיוט חכמה ועוד.

יתרון נוסף לרכבי יוקרה ביבוא אישי הוא האפשרות להחזיק רכב שלא מייבאים לארץ בצורה מסודרת, מה שמאפשר לכם ליהנות מרכב ייחודי, אך כמובן שיש צורך שהרכב יעמוד בתקנות של משרד התחבורה. את יבוא רכבי יוקרה לארץ מבצעות חברות מורשות בתחום כגון ברמן אוטו גרופ, אשר מציעות ליווי אישי עד להגעת הרכב לארץ ואפילו עד לבית הלקוח.

להלן חלק ממותגי היוקרה ביבוא אישי:

Land Rover

Mercedes

Maserati

Cadillac

Porsche

Lincoln

Ferrari

BMW

Volvo

JEEP

Audi

Dream car background

Find Your Dream Car

יבוא רכבי יוקרה

Close form

תיאום פגישה עם מומחה:

צור קשר.

לתיאום פגישה עם מומחה:

    לשיחה עם מומחה:

      072-330-6550

      כל הרכבים ביבוא אישי המוצגים באתר ואינם קיימים אצל היבואן הרשמי בארץ מותנים באישור של משרד התחבורה לגבי כל רכב מיובא בפני עצמו