ברמן אוטו גרופ - יבוא אישי רכבים
טרייד אין ליבוא רכבים לישראל

Breman Auto Group

רכבי שטח ופנאי .

כל מי שנוהג על ג’יפ מכיר את התחושה הנהדרת המאפשרת לו לנהוג בשטח ואפילו לחוש מעיין “מלך הכביש” על רכב גבוה. אנשים רבים שנהגו זמן מסוים על ג’יפ מתקשים לעבור לרכב רגיל, כיוון שהתחושה של רכב גדול, מרווח וגבוה היא ממכרת. מחירי הג’יפים בישראל הם מהגבוהים בעולם, במיוחד של ג’יפים חדשים, מה שמביא אנשים רבים לבדוק אופציה של ג’יפ ביבוא אישי של חברת JEEP או מיני סוגים של ג’יפים 4X4 למטרת נסיעה נוחה בשטח.

למה כדאי תהליך יבוא אישי ג’יפ לארץ

בעבר הלא ממש רחוק אנשים היו מייבאים ג’יפים מיוחדים רק למטרת נסיעה בשטח, אך כיום לאור שינויים בחוקי ייבוא האישי ובין היתר גם שלך ג’יפים, אנשים רבים מייבאים ג’יפים ביבוא אישי משפחתיים מארצות שונות לטובת חווית נסיעה, כי כפי שצויין הנסיעה על גבי ג’יפ ממכרת ונוחה ביחס לרכבים רגילים.

האם יבוא אישי של ג’יפ משתלם?

יבוא רכבים באופן כללי משתלם היום יותר מתמיד ונראה כי בשנים האחרונות הוא נעשה פופולרי יותר ויותר. בשנים האחרונות רק עולים חדשים, תושבים חוזרים ואנשים אמידים היו מייבאים רכבים לארץ, כיוון שעולים חדשים ותושבים חוזרים היו רגילים לרכבים מסוימים והעלויות היו גבוהות כך שלא כולם יכלו לעמוד בהם.

כיום, כל יבואן רשמי של רכבים יכול להתעסק בתחום, מה שמוזיל את עלויות דמי התיווך לחברות גדולות. מעבר לכך, העלויות של רכישת רכבים חדשים בארצות שונות בעולם הרבה יותר זולות מהארץ.

יתרון נוסף של יבוא אישי ג’יפ, האו גם עניין התוספות והאיבזורים של הרכב. לרוב, רכבים ביבוא אישי מגיעים מאובזרים היטב כמעט בכל תוספת רצויה כלומר הם מגיעים בילט-אין. לעומת זאת כאשר רכשים רכב מהיבואן יש צורך להוסיף תשלום כמעט על כל תוספת לדוגמא: מערכת מולטימדיה, פחחות שונה, אגזוז מיוחד ועוד מיני תוספות שונות. ב-ברמן יבוא אישי ג’יפ מגיע עם תוספות מעניינות כגון: נורות קסנון, חיישנים, מצלמת רוורס, הנעה בלחיצת כפתור, בקרת אקלים מפוצלת ועוד.

לסיכום, יבוא רכבים הוא הרבה יותר חסכוני מאשר רכישת רכב חדש מהיבואן, מה שהופך את תחום זה למבוקש ופופולרי, בעיקר בתקופה של היום שבה יש מודעות רבה ליוקר המחיה בארץ.

Dream car background

Find Your Dream Car

יבוא אישי ג'יפ

Close form

תיאום פגישה עם מומחה:

צור קשר.

לתיאום פגישה עם מומחה:

    לשיחה עם מומחה:

      072-330-6550

      כל הרכבים ביבוא אישי המוצגים באתר ואינם קיימים אצל היבואן הרשמי בארץ מותנים באישור של משרד התחבורה לגבי כל רכב מיובא בפני עצמו