ברמן אוטו גרופ - יבוא אישי רכבים
טרייד אין ליבוא רכבים לישראל

Mercedes

יבוא אישי של רכב מותג היוקרה מרצדס .

יבוא אישי של רכב היוקרה מרצדס mercedes-benz, עם תוספות ייחודיות שתקבל רק בברמן אוטו גרופ!!! מרצדס בנץ מפואר ויוקרתי עם נפחי מנוע שונים כגון: מנוע 3 ליטר,מנוע 4 ליטר ועוד. מגוון רכבי מרצדס ביבוא אישי בדגמי ספורט, ג’יפים, קבריולט ועוד. יבוא אישי של רכב היוקרה מרצדס בנץ במגוון צבעים לפי בחירת הלקוח. הרכב יגיע אליך עד הבית או למשרד בסיום תהליך היבוא רכבים שלנו.

יתרונות ברכישת מרצדס ביבוא אישי

היתרון ביבוא מרצדס לארץ בין היתר הוא המחיר שהרי אנחנו מדברים על רכב יוקרה וכל מה שקשור ברכבי יוקרה ביבוא אישי הופך להיות משתלם ללקוח יתרון נוסף הוא מגוון דגמי המרצדס, היבואן הרשמי של המותג מרצדס מייבא לארץ רק חלק מהדגמים של מרצדס, אשר לשיקוליו העסקיים זה מה שמשתלם לייבא. אצלנו הלקוח יכול לבחור כל אחד מהדגמים הקיימים של המותג, לשיקול הלקוח בלבד ולפי רצונו (מתוך דגמי מרצדס המשווקים באירופה ובארה”ב) הבחירה היא שלך! יתרון נוסף שבחרנו לציין הוא במהירות האספקה, ליבואן הרשמי לוקח בין 8-12 חודשים מזמן ההצגה של הרכב בתצוגה בחו”ל ועד שהוא מגיע לארץ. אצלנו בפירסט קלאס קארס, היות ואנו חברה אמריקאית המסונפת בין השאר לישראל, זמן האספקה קצר בהרבה מהיבואן הרשמי של מותג מרצדס בנץ (MERCEDES BENZ) ועומד על מספר שבועות בודדים עד למקסימום שלושה חודשים (תלוי בזמינות הרכב המבוקש, הכל מובהר במעמד העסקה, תרם החתימה ולפי הדגם הספציפי אותו בחרת)

תוספות ואיבזורים לרכב היוקרה מרצדס (המגיעות ביבוא אישי): בקרת שיוט למגוון הדגמים, בקרת משיכה לגיר, גג פנוראמי (סאן-רוף Convertible car ), מצלמת 360, עזרים לחניה, חיישני גשם ועוד)

להלן דגמי מרצדס ביבוא אישי:

MERCEDES E-Class Cabriolet

MERCEDES C-Class Coupe

MERCEDES S-Class Coupe

MERCEDES E-Class Coupe

MERCEDES GLE Coupe

MERCEDES GLC Coupe

MERCEDES Amg-GT

MERCEDES S-Class

MERCEDES C-Class

MERCEDES E-Class

MERCEDES GLS

MERCEDES GLE

MERCEDES GLC

MERCEDES SLK

MERCEDES Cls

MERCEDES SL

Dream car background

Find Your Dream Car

Mercedes

Close form

תיאום פגישה עם מומחה:

צור קשר.

לתיאום פגישה עם מומחה:

    לשיחה עם מומחה:

      072-330-6550

      כל הרכבים ביבוא אישי המוצגים באתר ואינם קיימים אצל היבואן הרשמי בארץ מותנים באישור של משרד התחבורה לגבי כל רכב מיובא בפני עצמו