ברמן אוטו גרופ - יבוא אישי רכבים
טרייד אין ליבוא רכבים לישראל

Chevrolet

יבוא אישי של רכב שברולט .

שברולט ביבוא אישי, רכב אמריקאי עממי בשוק האמריקאי המיובא על ידינו שאנו חברה אמריקאית מקצועית המתמחה ביבוא רכבים מארה”ב עם תוספות שלא תמצאו בשום חברת מתחרה אחרת והמחיר ? ללא תחרות בהתחייבות! אנו מבצעים יבוא אישי של המותג שברולט chevrolet, על כל מגוון הדגמים שיש כגון: שברולט קמרו 2 ליטר, 3.7 ליטר, SS1, SS2, שברולט קמרו ביבוא אישי עם גג פתוח או ללא גג פתוח לבחירתך.

שברולט ביבוא אישי יתרונות:

מגוון רכבים ענק, מגוון צבעים ענק לפי בחירת הלקוח, לרכבי השברולט שאנו מיבאים נפח מנוע גדול, ביצועים מרהיבים בהגעה 0-100 קמ”ש, תיבת הילוכים ידנית או אוטומטית ועוד. ביבוא אישי אנחנו “לא מדברים” על שברולט שמייצרת את ה”קרוז”, “המליבו” או ה”ספארק”

ביבוא אישי ( personal import chevrolet) אנו נכנסים לחטיבה המיוחדת של שברולט

החטיבה המיוחדת של חברת שברולט למעשה מייצרת את דגם ה”קאמרו” המכונה על ידם “The American machine” אשר מוצג ביבוא ב-3 סוגי מנועים שונים וכוחות סוס שונים ובנוסף ברמות איבזור שונות וקיטים מיוחדים. דגם נוסף של החטיבה המיוחדת בחברת שברולט הוא השברולט קורבט המכונה “פרארי של שברולט” שמוצגת ביבוא ב-4 דגמים שונים, בנוסף עוד שני דגמים ה”טהו” ו ה”סוברבן” עם פגוז’ יותר ארוך (ריכבו של נשיא ארה”ב) אשר בנויות על פלטפורמת הקאדילק אסקולייד עם מנוע 8 צילינדרים 7-8 מושבים SUV גדול ומרשים.

Dream car background

Find Your Dream Car

Chevrolet

Close form

תיאום פגישה עם מומחה:

צור קשר.

לתיאום פגישה עם מומחה:

לשיחה עם מומחה:

072-330-6550

כל הרכבים ביבוא אישי המוצגים באתר ואינם קיימים אצל היבואן הרשמי בארץ מותנים באישור של משרד התחבורה לגבי כל רכב מיובא בפני עצמו