ברמן אוטו גרופ - יבוא אישי רכבים
טרייד אין ליבוא רכבים לישראל

BMW

יבוא אישי של רכב ב.מ.וו .

רכב הפאר במוו ביבוא אישי בחברתנו עם תוספות ייחודיות שלא תראה בשום מקום אחר. יבוא אישי של רכב היוקרה במוו (BMW), כולל גג פנורמי, בקרת משיכה ושליטה, חישוקים קלים, פנסי קסנון, מערכת מחשוב ועוד מגוון תוספות של כרישים. משך תהליך היבוא אינו ארוך, כמובן משך היבוא אישי של רכב במוו תלוי בכמות התוספות והצבע של הרכב. בוא נתחיל תהליך יבוא של רכב היוקרה BMW ונגשים לך את החלום.

 

כל מה שחשוב ומעניין לדעת על מותג הרכב ב.מ.וו

BMW (ב.מ.וו) הינה יצרנית מכוניות יוקרה ואופנועים גרמנית אשר הוקמה בשנת 1916. חברה זו שולטת גם במותג הבריטי MINI המתמחה בייצור מכוניות עירוניות קטנות וגם במותג מכוניות הפאר רולס – רויס. חברת BMW החלה את דרכה כמפעל לייצור מנועי מטוסים, כאשר לאחר מלחמת העולם הראשונה נאסר על חברות גרמניות לייצר מטוסים והמפעל החל לייצר מעצורים לרכבות. בשנת 1923, חברת ב.מ.וו בנתה את האופנוע הראשון העונה לשם R23. אופנוע זה עשה שימוש במנוע צילנדרי בנפח של 500 סמ”ק ובתצורת 180 מעלות, כאשר תצורת המנוע ממשיכה ללוות את דגמי האופנועים של החברה עד היום.

השקת ה-במוו הראשונה

בשנת 1928, חברת ב.מ. וו השיקה את הרכב הראשון תחת השם 3/15 שהוא למעשה ה-אוסטין 7 שהיא למעשה מכונית בריטית אשר יוצרה ברישיון בגרמניה על ידי החברה. בשנים שלאחר מלחמת העולם השנייה, נאסר על החברה לפעול במשך מספר שנים, כאשר רק בשנת 1952, השיקה החברה את המכונית הראשונה שלה לאחר מלחמת העולם השנייה. לאחר מספר ניסיונות כושלים לייצור מכוניות יוקרה, חברת ב.מ.וו ייצרה מכונית קטנה תחת השם 700 בשנת 1959. מכונית זו שילבה בתוכה מנוע בוקסר אחורי בנפח 700 סמ”ק והיא עוצבה בסגנון ספורטיבי על ידי מעצב איטלקי. דגם זה אומנם ביסס את מעמדה של החברה כאחת מיצרניות הרכב הספורטיבי, אך רק בתחילת שנות ה-70 של המאה החולפת, החל תור הזהב של חברת ב.מ. וו, כאשר מכירותיה גדלו בתחום המכוניות והאופנועים. בשנת 1972 החברה הציגה את “סדרה 5” שהיא למעשה קטגוריית רכבי סלון בינוניות, בשנת 1975 הציגה החברה את “סדרה 3” שהיא קטגוריית רכבי סלון קטנות ובשנת 1977 את “סדרה 7” שהיא קטגוריית רכבי סלון גדולות.

יבוא אישי במוו – חזית הטכנולוגיה

לאורך כל שנותיה, חברת ב.מ.וו, אחראית ללא מעט חידושים טכנולוגיים הממשיכים ללוות את תעשיית הרכב העולמית עד היום. בשנת 1935, לצורך העניין, החברה הציגה חידוש מהפכני בתחום מיתלי האופנועים, כאשר חידוש זה שיפר בצורה ניכרת את אחיזת הכביש של האופנוע ואף הגביר באופן משמעותי את בטיחותו של הרוכב. עד היום, רוב דגמי האופנועים מסביב לעולם עושים שימוש בטכנולוגיה זו. בשנת 1988, חברת ב.מ. וו הינה היצרנית הראשונה בעולם אשר עושה שימוש במערכת למניעת נעילת גלגלים (ABS) באופנוע. גם היום, כ-100 שנים לאחר היווסדה, חברת ב.מ. וו, ממשיכה להוביל את תעשיית הרכב העולמית, כאשר לפני מספר שנים, במהלך שנת 2016,  חברת ב.מ.וו חתמה על הסכם שיתוף פעולה עם חברת אינטל העולמית וחברת מובילאיי, לפיתוח מכונית אוטונומית שעל פי הערכות שונות עתידה להיות מוצגת בשנת 2012.

דגמים בולטים לאורך השנים

  • יבוא אישי של ב.מ.וו סדרה 3 – מכונית משפחתית יוקרתית המיוצרת על ידי החברה מאז שנת 1975 ועד היום. רכבי הסדרה נחשבים למכונית הנמכרת ביותר של החברה ומאז השקתה נמכרו ברחבי העולם למעלה מ-10 מיליון רכבים מסדרה זו. מכוניות הסדרה מוצעות במנועי דיזל ובנזין ובמרכבים שונים דוגמת סדאן, סטיישן, קופה וקבריולה. לאורך השנים רכבי הסדרה זכו בפרסים רבים, כאשר אחת למספר שנים החברה משיקה דור חדש של רכבי הסדרה.
  • ב.מ.וו סדרה 7 ביבוא אישי – דגם פאר של החברה המוגדר כמוכנית סלון בגודל מלא. רכבי הסדרה מיוצרים על ידי החברה מאז שנת 1977 ולאורך השנים רכבי הסדרה נחשבים לרכבים המשלבים בתוכם מגוון רחב של חידושים טכנולוגיים בתעשיית הרכב.
  • ב.מ.וו X6 ביבוא אישי – רכב הפנאי שטח הספורטיבי והיוקרתי של חברת ב.מ.וו. רכב זה יוצר לראשונה בשנת 2008 והוא משלב בתוכו תכונות של רכב פנאי לצד עיצוב רכב קופה. רכב זה יוצר במספר גרסאות, כאשר הדגמים הראשונים שיוצרו היו שני דגמי בנזין עם מנוע 6 צילינדרים. כמו כן, רכב זה מוצע עם מנוע טורבו דיזל, לצד גרסת היבריד עם מנוע V8 כפול מגדשי טורבו בנפח 4.4 ליטרים.

לסיכום: אנו בחברת פירסטקלאס מתמחים בכל הקשור ליבוא רכבי יוקרה ובניהם יבוא אישי של רכבי ב.מ.וו.

צפו במגוון הדגמים >>

BMW 6 Gran Coupe

BMW 4 Gran Coupe

BMW 6 Coupe

BMW Z4

BMW X6

BMW X5

BMW I3

BMW I8

BMW 6

BMW 7

BMW 5

BMW 4

BMW 3

Dream car background

Find Your Dream Car

BMW

Close form

תיאום פגישה עם מומחה:

צור קשר.

לתיאום פגישה עם מומחה:

לשיחה עם מומחה:

072-330-6550

כל הרכבים ביבוא אישי המוצגים באתר ואינם קיימים אצל היבואן הרשמי בארץ מותנים באישור של משרד התחבורה לגבי כל רכב מיובא בפני עצמו