ברמן אוטו גרופ - יבוא אישי רכבים
יבוא רכבים מחו

First Class Cars

מאמרים.

Article background

רכישת רכב ביבוא אישי מול רכב רגיל – מה עדיף?

יבוא רכבים מחו”ל מציב כיום תחרות קשה לאפשרות הקלאסית של רכישת רכב רגיל מול היבואן. בפועל, לכל אופציה יתרונות וחסרונות אחרים ויש גם הבדלים בין הצרכים של קהלי היעד. כך למשל רבים רואים באפשרות של יבוא אישי של רכב דרך מעולה לחסוך זמן והוצאות, בעוד עבור אחרים דווקא פנייה אל יבואני רכבים רשמיים תהיה טובה וחסכונית יותר.

הדרך הנכונה להכריע בין רכישת רכב ביבוא אישי לעומת רכב רגיל היא להבין טוב יותר את ההתנהלות ואת הפרקטיקה. בהמשך, ניתן להיכנס לעובי הקורה כדי לבדוק איזה מבין המאפיינים של האופציות הקיימות עולה בקנה אחד עם הציפיות ומסגרת התקציב של הלקוח. אם עושים את כל זה כמו שצריך, מקבלים מידע אמין על יבוא רכבים מחו”ל ומנצלים את כל האפשרויות שעל הפרק.

תמונה להמחשה של רכבי יוקרה ספורט

פניה ליבואן: ביטחון ותנאי תשלום במחיר גבוה

יבואני רכבים בישראל ברמן אוטו גרופ מציעים לקהל הלקוחות שלהם תחושה של ביטחון. רוב האנשים מרגישים בטוחים יותר כאשר הם יודעים שיש להם למי לפנות, מתנהלים מול יבואני רכבים בעברית ואף יכולים לקבל המלצות מחברים, קרובים ובני משפחה. בפועל, יש הרבה יותר רכבים על כבישי הארץ שנמכרו דרך יבואנים רשמיים מאשר ביבוא אישי – ולעובדה הזו יש משמעות פסיכולוגית על קהל הקונים.

כמו כן, היתרון ברכישת רכב רגיל הוא תנאי מימון נוחים. רוב יבואני הרכבים בישראל מציעים תיווך לחברות מימון או מאפשרים את המימון בעצמן. כמו כן, קל יחסית לעבוד מול יבואני רכבים בישראל ולרכוש את הדגם המבוקש בתשלומים, באשראי או ישירות בהעברה בנקאית.

מנגד, יבואני רכב גם מנצלים את האפשרויות המוגבלות של הציבור בישראל ולכן גובים מחיר גבוה משמעותית בהשוואה למקובל בעולם. אם מוסיפים לזה את מיסי היבוא שמוטלים על יבואני הרכב, מקבלים דגמים שנמכרים בעשרות אלפי שקלים יותר מאשר באירופה ובארצות הברית. במילים אחרות, פניה אל יבואני רכבים רשמיים תרגיש אולי בטוח – אך היא תעלה ביוקר.

טרייד אין ליבוא רכבים מחול ב.מ.וו פנים הרכב

יבוא אישי של רכב: התאמה ספציפית לצרכים ודרישות

רכישת רכב ביבוא אישי מאפשרת לכל  אחד למצוא את הדגם שמתאים עבורו. ביצירת קשר עם אנשי מקצוע שמתמחים בנושא של יבוא אישי של רכב אפשר להביא לישראל גם דגמים שאינם נמכרים אצל היבואן הרשמי, כמו גם לחסוך כסף. במילים אחרות, התהליך של יבוא אישי רכבים זול משמעותית בהשוואה ליבוא הרשמי וההפרשים גדולים ודרמטיים.

חוץ מזה, עם היכולת להתאים את הרכב ספציפית לצרכים ולדרישות והעובדה שלא חייבים להיות מוגבלים לשיקולים של היבואן פועלת לטובת צרכנים שבוחרים ביבוא אישי. בעזרת יבוא רכבים מחו”ל ניתן לשפר את איכות החיים ולהגשים חלומות ישנים לנסיעה על דגמים מסוימים. במקביל, יבוא אישי רכבים כפוף גם הוא לכל החוקים והתקנות ויש מקרים שבהם הדגמים המבוקשים מגיעים יחד עם אחריות יצרן רשמית.

רכב יוקרתי מרצדס כחול עם גג פתוח מועבר לישראל ביבוא אישי

לסיכום

מלבד האמור לעיל, חשוב לציין שכיום יבוא רכבים מחו”ל מבוצע בצורה מסודרת. על אף שהיתרונות הכלכליים של יבוא אישי של רכב נשמרים, יש חברות שעוסקות בתחום ומתמחות בו. אותן חברות לוקחות על עצמן את כל הנושא של התנהלות מול יצרני הרכב, היבוא, הלוגיסטיקה, השחרור מהמכס, הטיפול בניירת ועוד. למעשה, כל מה שנותר לרוכש לעשות הוא לבחור את הרכב שמתאים לו ולתאם מועד אספקה.

לסיכום, לאפשרות של יבוא רכבים מחו”ל באופן אישי יתרון מובהק בהשוואה לרכישת רכב רגיל. את היתרון הזה מגלים כיום רבים והוא צפוי להתחדד בשנים הקרובות.

לשיחה עם מומחה:

072-330-6550

כל הרכבים ביבוא אישי המוצגים באתר ואינם קיימים אצל היבואן הרשמי בארץ מותנים באישור של משרד התחבורה לגבי כל רכב מיובא בפני עצמו