ברמן אוטו גרופ - יבוא אישי רכבים
יבוא רכבים מחו

First Class Cars

מאמרים.

Article background

במיוחד עבור רכבי יוקרה – כדאי לטפל במוסך מורשה

האוטו אותו רכשתם משמש אתכם במהלך היום יום וסביר שהושקעו בו עשרות אלפי שקלים אז למה לא לטפל בו במוסך מורשה. אז נכון, העלויות והתחזוקה של הרכב מעיקים לעיתים, אך כל עוד אתם מבקשים לשמור על הרכב שלכם, מוסך מורשה הוא הפתרון. במאמר הבא ננסה להבהיר לכם מדוע כל כך חשוב לטפל ברכבכם במוסך מורשה ולא כדאי להתפשר על מוסכים רגילים.

מדוע מוסך מורשה

בין אם אתם מחזיקים ברכב יפני, צרפתי או אמריקאי, כדאי לטפל בו במוסך מורשה ובין היתר מוסך מורשה פורד מוסך מורשה למאזדה וכן הלאה. היתרון המשמעותי ביותר שקיים במוסכים מורשים ולא במוסכים רגילים הוא העובדה שאיגוד המוסכים בישראל מייעץ ומסייע למוסכים המורשים. הוא מעניק לכל מוסך מורשה ייעוץ משפטי והגנה משפטית, הוא מעניק לצוות מענה מקצועי על כל שאלה ו/או בקשה, מארגן ימי העשרה והסמכה מקצועית כך שבכל רגע נתון הצוות המקצועי במוסך המורשה משתפר והופך למקצועי יותר. שימו לב כי מוסך מורשה נמצא באופן קבע תחת יעוץ מטעם איגוד המוסכים בישראל. על פי רוב מוסכים שנמצאים ברשימת האיגוד הם מוסכים שנמצאו אמינים מקצועיים וכאלו שנכון לבטוח בהם ולהכניס את רכבכם.

  • הכשרה – כל אחד מעובדי המוסך המורשה קיבל הכשרה ייעודית בנוגע לרכב המטופל ואין סימני שאלה או תקלות שלא ניתן לפתור בשל חוסר ידע. כל עוד המוסך מורשה, אתם יכולים להיות בטוחים וסמוכים שהצוות הוכשר בהתאמה מלאה לסוג הרכב שלכם וכל תקלה אותה הוא יפתור, היא תקלה אודותיה למד ואותה ככל הנראה תיקן בעבר לא פעם.
  • חלקי חילוף ורכיבים מקוריים מהיבואן – סיבה נוספת שנכון לבחור במוסכים מורשים על פני מוסכים רגילים ומסורתיים היא העובדה שהרכב שלכם יקבל טיפול מקצועי וחלקי החילוף שיותקנו בו במידת הצורך, יהיו חלקי חילוף מקוריים בלבד ולא כמעט או דומה. ככל שהחלקים מקוריים אזי התקלה שתתוקן ככל הנראה לא תחזור על עצמה בקרוב.
  • אחריות – פרמטר נוסף וחשוב לא פחות, הוא האחריות שתקבלו בעבור התיקונים שיבוצעו ברכבכם. לא פעם התיקון עולה כסף רב ויהיה זה לא נעים אם הוא לא יפתור את הבעיה / התקלה ועוד יותר גרוע יהיה אם לא יהיה מי שייקח אחריות על התיקון. כל עוד אתם מטפלים ברכב במוסך מורשה, הרי שלא תיווצר סיטואציה בה לא ייקחו אחריות על התיקונים ו/או החלקים שהורכבו ברכבכם.

לסיכום – אם אתם מתלבטים בין מוסך “מסורתי” לבין מוסך מורשה אל לכם להמשיך להתלבט משום שללא צל של ספק מוסך מורשה הוא המקום לטפל הרכב שלכם ובטח אם הרכב הוא יקר והושקע בו סכום לא מבוטל. מוסך מורשה יקנה לכם את השקט ואת הביטחון לו אתם זקוקים בכל נקודת זמן.

למידע אודות רכבי יוקרה ביבוא אישי לחצו כאן

לשיחה עם מומחה:

072-330-6550

כל הרכבים ביבוא אישי המוצגים באתר ואינם קיימים אצל היבואן הרשמי בארץ מותנים באישור של משרד התחבורה לגבי כל רכב מיובא בפני עצמו