ברמן אוטו גרופ - יבוא אישי רכבים
יבוא רכבים מחו

First Class Cars

מאמרים.

Article background

רכבי יוקרה ביבוא אישי – האם זה כדאי?

שוק רכבי היוקרה בישראל הוא אחד משווקי הרכב המתפתחים ביותר בשנים האחרונות ועל כל יעידו אלפי רכב היוקרה אשר הפכו להיות חלק בלתי נפרד מהנוף של כבישי ארצנו. הצמיחה ההדרגתית בשוק רכבי היוקרה בישראל במהלך השנים האחרונות, נובעת בין היתר מהחלת הרפורמה לרישוי שירותים ומקצועות בענף הרכב, אשר נכנסה לתוקפה במהלך 2016.

רפורמה זו מאפשרת ליותר ויותר ישראלים לרכוש רכב יוקרה בייבוא אישי ישירות מהיצרן בחו”ל וכל זאת מבלי להתקשר עם יבואני הרכב הגדולים בישראל המייבאים רכבי יוקרה של מספר מצומצם של מותגים כגון: ב.מ.וו, וולוו, מרצדס ורכבי יוקרה נוספים.

כיום, כ-3 שלוש שנים לאחר החלת הרפורמה המאפשרת יבוא אישי של רכבים, שוק רכבי היוקרה בישראל עומד על כ-6% מכלל מכירות הרכב ובהשוואה לתקופה שטרם הרפורמה, הרי שמודבר בגידול של 25% במכירות רכבי היוקרה בישראל. העלייה במספר רכבי היוקרה באה לידי ביטוי בכל סוגי רכבי היוקרה, לרבות, רכבי ספורט יוקרתיים, רכבי מנהלים יוקרתיים ורכבים מסחריים יוקרתיים שעד לפני מספר שנים חלק גדול מהם כלל לא הגיע לישראל. כבר היום, במרכזי הערים הגדולות בישראל תוכלו לראות יותר ויותר רכבי יוקרה כגון: פרארי, מזראטי, פורשה ודגמי יוקרה של מותגים נפוצים יותר בשוק רכבי היוקרה בישראל כגון: וולוו, ב.מ.וו ו-מרצדס.

458 Italia מפוארת ביבוא אישי

מה חשוב לדעת על ייבוא אישי של רכבי יוקרה לישראל?

ייבוא אישי של רכבי יוקרה לישראל מתאפשר כיום באמצעותם של גופים ועסקים שונים העוסקים ומתמחים בנושא, כאשר כל תהליך הייבוא והתאמת הרכב היוקרתי לצרכי הנהיגה בישראל מצויים באחריות אותם גופים ועסקים. יחד עם זאת, חשוב לציין שרכבי היוקרה הניתנים לייבוא אישי לישראל כוללים אך ורק דגמים ו/או רכבים של יצרניות רכב אשר אינן מיוצגות בישראל על ידי יבואני הרכב הגדולים. תהליך הייבוא האישי אומנם בא לידי ביטוי בחיסכון הכספי לנוכח “פערי התיווך” בענף ייבוא הרכבים לישראל, אך מצד שני, הוא מחייב אתכם בהתאמת מערכות הרכב ל-צרכי הנהיגה בישראל. כמו כן, עוד בטרם רכישת רכבי יוקרה בייבוא אישי, חשוב לבדוק האם הרכב והדגם אותו אתם עתידים לייבוא הינו בר-טיפולים בישראל בכל הנוגע לתחזוקת הרכב.

גם שוק השכרת רכבי יוקרה בישראל מצוי במגמת צמיחה

במקביל לעלייה המתמדת במספר רכבי היוקרה הנמכרים בישראל מדי שנה, בין אם מדובר ברכבי יוקרה בייבוא אישי ובין אם מדובר ברכישת רכבי יוקרה מיבואני הרכב של יצרניות רכבי היוקרה הנפוצים בישראל, גם שוק השכרת רכבי היוקרה בישראל נהנה מצמיחה מתמדת בשיעורי עסקאות ההשכרה המתבצעות בישראל בכל הנוגע להשכרת רכבי יוקרה.

כיום, תוכלו למצוא יותר ויותר חברות השכרה מקומיות המעמידות לרשות קהל לקוחותיהן, מחלקות השכרה ייעודיות לרכבי יוקרה. מחלקות אלו, מאפשרות לכם ליהנות מהיצע הולך וגדל של דגמי רכבי יוקרה שחלקם מיובאים ארצה במסגרת הליך ייבוא אישי.

Berlinetta ביבוא רכבי יוקרה לישראל

לא עוד חלום רחוק – רכבי יוקרה בהנחה משמעותית

חולמים על רכב יוקרתי מסדרת הדגמים החדשה של מרצדס, מאזארטי, וולבו או ב.מ.וו? כעת ניתן להפוך חלום למציאות. כיום ניתן לסגור עסקאות לרכישת רכבי יוקרה בהנחה משמעותית, בזכות ההתקדמות אל עבר טכנולוגיה ירוקה ומשתלמת יותר. יצרניות הרכב המובילות וכן כל יבואן רכבי יוקרה המכבד את עצמו שמחים לעודד את קהל הלקוחות בארץ ובעולם לרכוש דגמים של רכבי יוקרה המסייעים בשמירה על איכות הסביבה וחוסכים באופן משמעותי בצריכת הדלק.

יוקרה ושמירה על איכות הסביבה כן הולכות ביחד

רבים טועים לחשוב כי מי שקונים רכבי יוקרה (ב.מ.וו, מרצדס, מאזארטי או וולבו) מתעניינים רק בסטטוס, בעושר ובתדמית שלהם. כאן המקום לתקן – יבוא רכבי יוקרה יכול לשחק תפקיד חשוב במיוחד בשמירה על איכות הסביבה בישראל, ומי שרוכשים אותם לרוב מקפידים לשים לב גם לנושא זה. יודע כל יבואן רכבי יוקרה, בעל מוסך או אדם המתעניין בתחום – דווקא ברכבים אלו יכולים להיות מותקנים מנועים “ירוקים”, חסכניים באנרגיה ומפחיתים את זיהום האוויר. והחלק הכי משמח בכל העניין – שמירה על איכות הסביבה הולכת יד ביד עם הוזלת מחירים והנחות משמעותיות.

SL מרצדס ביבוא אישי

רכבי יוקרה בעלי מנוע פלאג אין הייבריד (Plugin hybrid)

רכבי יוקרה בעלי מנוע פלאג אין הייבריד הנם רכבים עם מנוע הייברידי ובעלי תוסף של מנוע חשמלי. רכבים בעלי מנוע הייברידי פשוט מסוגלים לנסוע בעזרת חשמל רק כמה מאות מטרים בודדים, בעוד שמכוניות פלאג אין הייבריד עם מנוע חשמלי מסוגלות לנסוע עד עשרות קילומטרים בדרך זו. באופן זה, רכבי יוקרה בעלי מנוע פלאג אין הייבריד מצמצמים משמעותית את צריכת הדלק של הנהג, וכך מסייעים לחסוך בהוצאות לאורך זמן.

יבוא משתלם של רכבי פלאג אין הייבריד

יבוא רכבי יוקרה מסוג פלאג אין הייבריד משתלם במיוחד הן ללקוח והן עבור יבואן רכבי יוקרה, שכן דגמים אלו מקבלים הנחה משמעותית במס המשולם על יבוא רכבים לארץ. רכבים אשר מיובאים לארץ מחו”ל מחויבים בתשלום היטל בגובה משתנה, בהתאם לסוג הרכב (ולפרמטרים נוספים אשר מפורטים באתר רשות המיסים). מכיוון שמאז שנת 2009 מעודדים רשות המיסים בישראל ומשרד התחבורה ייבוא רכבים ירוקים – ניתן לחסוך בשיעור המס המוטל על הרכב המיובא לפי דרגת זיהום האוויר שלו. בתעריף המיסוי הבסיסי, יבוא רכבים חשמליים הוא המשתלם ביותר, ומיד לאחריו ברשימה נמצא יבוא של רכבים פלאג אין הייבריד. המיסוי המוטל על רכבים אלו נמוך מהמוטל על רכבים היברדיים מדרגת זיהום אוויר 1 ו-2 וכן על רכב נוסעים רגילים – מה שהופך אותם משתלמים במיוחד.

אילו רכבי יוקרה בהנחה משמעותית ניתן לייבא?

יצרניות הרכב המובילות בעולם ובהן גם וולבו, מאזארטי, ב.מ.וו ומרצדס מציעות דגמים של רכבי יוקרה בעלי מנוע פלאג אין הייבריד. לפרטים נוספים אתם מוזמנים לפנות אל יבואן הרכב שלכם, ולהתחדש ברכב יוקרה בהנחה משמעותית.

אולי יעניין אתכם גם: יבוא אישי של רכבים I מדריך ליבוא רכבים מחו”ל

לשיחה עם מומחה:

072-330-6550

כל הרכבים ביבוא אישי המוצגים באתר ואינם קיימים אצל היבואן הרשמי בארץ מותנים באישור של משרד התחבורה לגבי כל רכב מיובא בפני עצמו