ברמן אוטו גרופ - יבוא אישי רכבים
יבוא רכבים מחו

First Class Cars

מאמרים.

Article background

יבוא רכבים מחו”ל הוא פתרון נהדר עבור אנשים פרטיים שרוצים לשדרג את איכות החיים שלהם. במקום להמשיך להיות תלויים בדגמים שמגיעים לארץ מצד היבואנים הרשמיים ועוד לשלם עליהם ביוקר, אפשר פשוט לבחור במסלול של יבוא רכבים מחו”ל. מסלול מן הסוג הזה מוכיח את עצמו בכל סוגי הרכבים ומסתבר שהוא רלוונטי בעיקר בדגמי יוקרה.

בנוסף, כיום ניתן לבחור האם לבצע יבוא רכבים  דרך אירופה או ארצות הברית. בתוך אירופה עצמה, ההמלצה היא להתמקד במדינות חזקות ומוכרות בענף הרכב כמו גרמניה. לעומת זאת, באמריקה ניתן ליצור קשר ישירות עם חברות שמייצרות את הרכבים שלהן במדינה כמו פורד ושברולט. הדבר החשוב הוא להכיר את ההבדלים בין יבוא אישי רכבים מגרמניה או ארה”ב ולא לשכוח להתייעץ עם אנשי מקצוע לגבי מחירים.

יבוא אישי רכבים מגרמניה

יבוא אישי רכבים מגרמניה מתבצע מטבע הדברים מול מדינה שחברה באיחוד האירופי ואף מובילה אותו. כתוצאה מכך, כל תקנה שחלה על האיחוד האירופי רלוונטית גם עבור יבוא אישי של רכבים מגרמניה. בפועל אין לזה הרבה משמעות, אך בהחלט כדאי להיות מודעים לכך ולעקוב אחר שינויים בהנחיות כפי שהם מפורסמים באמצעי התקשורת ובאתרי האינטרנט.

יבוא אישי רכבים מגרמניה מומלץ עבור דגמים ספציפיים של פולקסווגן ואאודי. למרות שמדובר באותו קונצרן רכב, אצל קהל היעד יש הבדל בין כל אחד מהדגמים ומומלץ לבחון כל מקרה לגופו. בכל מקרה, היתרון של יבוא אישי רכבים מגרמניה הוא בדרך כלל הליך קצר יותר שנובע מעצם הקרבה הגיאוגרפית של אירופה לישראל.

פורש יוקרתית ביבוא אישי צילום מאחור

יבוא אישי של רכבים מארה”ב

יבוא אישי של רכבים מארה”ב מומלץ למקרים שבהם רוצים לנהוג על רכב אמריקאי. כפי שכבר הוזכר, מדובר בעיקר על דגמים של חברות אמריקאיות מפורסמות כגון שברולט ופורד. כאן החדשות הטובות הן שאפשר לבחור בין מגוון רחב של מותגים מבוקשים ובהם מוסטנג, GMC, קדילאק ועוד.

היתרון ביבוא אישי של רכבים מארה”ב הוא בדרך כלל מחיר זול יותר בהשוואה לאלו שמגיעים מגרמניה. על אף שהדגמים עצמם שונים ולכן חשוב לבדוק את המפרט ולא רק את השורה התחתונה של המחיר, ארצות הברית עדיין זולה לעומת אירופה. החיסרון הוא תהליך יבוא אישי ארוך יחסית – שאותו אפשר לקצר אם בוחרים רכבים מובחרים ומשתמשים בפלטפורמות הייבוא הנכונות.

e-class-cabriolet יבוא אישי של רכבי יוקרה

השוואת מחירים ורכבים מובחרים

השוואת מחירים בין יבוא אישי רכבים מגרמניה או ארצות הברית היא השלב הראשון בדרך להגשמת החלום. באמצעות השוואת מחירים ניתן לדעת לא רק מה המחיר המבוקש על ידי היבואן לעומת המחיר שבו אותו דגם נמכר בארץ, אלא גם מה העלות המצטברת של העסקה: לרבות הוצאות שילוח, שחרור של הרכב מהמכס וכן הלאה.

עם רכבים מובחרים מארצות הברית ואירופה ניתן לחסוך עשרות עד מאות אלפי שקלים בלי להתפשר על הדגם עצמו. יתרה על כך, יש כאלה שמשתמשים בניסיון של חברות שמתמחות ביבוא אישי של רכבים מגרמניה או ארצות הברית בשביל להשוות גם בין הדגמים עצמם. השאיפה היא תמיד לחסוך בהוצאות בלי להתפשר על יבוא אישי וחוקי ואסור לשכוח גם את התקנות של משרד התחבורה.

לסיכום, גם ארצות הברית וגם גרמניה מציעות מגוון רחב של דגמים ליבוא אישי של רכבים מובחרים. אם רוצים למצוא את הרכב האידיאלי ולהשיג עליו מחיר טוב, צריך לבצע את התהליך של יבוא אישי בליווי אנשי מקצוע שמכירים את התחום וכמובן את הענף.

מוגש מטעם: ברמן אוטו גרופ יבואני רכבים

לשיחה עם מומחה:

072-330-6550

כל הרכבים ביבוא אישי המוצגים באתר ואינם קיימים אצל היבואן הרשמי בארץ מותנים באישור של משרד התחבורה לגבי כל רכב מיובא בפני עצמו