ברמן אוטו גרופ - יבוא אישי רכבים
יבוא רכבים מחו

מאמרים

מימון לרכב ביבוא אישי.

Article background

יש לא מעט ישראלים שבוחרים לייבא בעצמם את הרכב בו הם ינהגו ממגוון של סיבות. הסיבה הראשונה לכך הינה כלכלית. משנת 2007 החלו לקבוע את עלויות המכס על רכבים המיובאים מחו״ל על פי מחיר העסקה ולא על פי מחיר המחירון, מה שמוזיל באופן משמעותי את עלויות הרכב.

יחד עם זאת, כאשר מדובר ברכבים מיוחדים אותם לא ניתן לרכוש מסוכנויות רגילות המייבאות כמות גדולה של רכבים המוחזקים במלאי בארץ, הדבר מאפשר גמישות לאוהבי הרכבים אשר מעוניינים להזמין כל מיני סוגים של רכבים מיוחדים, רכבי יוקרה, אבזור מיוחד ותוספות. עבור רבים מאיתנו נהיגה היא חוויה ולכן קיימות מגוון של אפשרויות מימון המספקות מענה לצורך הזה.

מדוע מומלץ להיעזר במימון של חברה חוץ בנקאית?

מכיון ומדובר ברוב המקרים בסכומים גבוהים של מאות אלפי שקלים אשר ישמשו אותנו במטרה לייבא את הרכב, פעמים רבות שווה מבחינה כלכלית להיעזר בחברה חוץ בנקאית שאיננה קשורה לחשבון הבנק שלנו, סכום שלא ישפיע על מסגרת האשראי שלנו ולקבל הלוואה על חלק מהסכום או על כולו בתנאים נוחים במיוחד. באופן כזה, אנו יכולים לקבל הלוואה בתנאים נוחים במיוחד ובפריסת תשלומים שמתאימה לצרכים שלנו.

ייבוא אישי של רכב – איך זה מתבצע?

אז קודם כל עלינו להחליט איזה רכב אנו מעוניינים לייבא ואולי אף לגשת לסוכנות אשר עוסקת בתהליך הייבוא בכדי שהתהליך יתבצע בצורה מקצועית, חוקית ונכונה מבחינה כלכלית, אחרת אנו עלולים לשלם מיסים שלא לצורך. בשלב הבא עלינו לברר את העלויות של ייבוא הרכב, להבין איזה סכום עלינו להכין ולבצע השוואה בין כמה חברות חוץ בנקאיות לקבל הלוואה למימון ייבוא הרכב.

היתרונות בלקיחת הלוואה חוץ בנקאי למימון רכב

  1. התחרות בשוק ההלוואות חזקה וכל חברה נלחמת על כל לקוח. כאן היתרון שלנו כצרכנים נכנס לתוקף, מאפשר לנו לבצע סקר שוק מקיף, לבדוק את הריביות, את הסכומים, את תנאי ההחזר ולהנות מהלוואה למימון יבוא רכב בתנאים מעולים. במקרים רבים, תוכלו לקבל מימון של עד 80% מעלות הכוללת של הרכב .

  2. ברוב המקרים נוכל לקבל את ההלוואה ללא ערבים וללא בטחונות עם אישור מיידי מה שיחסוך לנו זמן יקר ובירוקרטיות. הדבר מאפשר לנו גמישות בחשבון הבנק שלנו, שכן כאמור היא איננה קשורה אליו ולא פוגעת במסגרת האשראי שלנו.

ראו גם: סוגי רכבים ביבוא אישי

לשיחה עם מומחה:

072-330-6550

כל הרכבים ביבוא אישי המוצגים באתר ואינם קיימים אצל היבואן הרשמי בארץ מותנים באישור של משרד התחבורה לגבי כל רכב מיובא בפני עצמו