ברמן אוטו גרופ - יבוא אישי רכבים
יבוא רכבים מחו

First Class Cars

מאמרים.

Article background

כמה דברים שצריך לדעת לפני רכישת רכב ספורט

אם אתם עומדים בפני רכישה חשובה בחייכם, הרי שחשוב שתלקטו כמה שיותר טיפים בעניין הרכישה ובוודאי אם מדובר על רכישת רכב ספורט. כמו כל רכב אותו אתם רוכשים כדאי שתכירו בחסרונות וביתרונות הרכב וכאשר מדובר על רכב ספורט, כדאי שתיקחו בחשבון, כי ישנם סוגים רבים ומגוונים של רכבי ספורט ובין היתר: רכב ספורט מיני, סופר מיני, מכוניות ספורט משפחתיות, בסיסיות לעומת מתקדמות, מכוניות ספורט משפחתיות גדולות, ספורט סלון, אקסטרים ועוד ועל כן, עוד לפני שאתם חותמים את העסקה ולפני שאתם מתמכרים למראה הרכב, קחו בחשבון את האלמנטים הנוספים שחשובים לא פחות.

California ביבוא רכבי יוקרה לישראל

ואלו הדברים שחשוב לקחת בחשבון

כשמדברים על מכוניות ספורט, נוטים לדבר על סצנה ערה ופעילה ובעיקר משום שאלו הם מכוניות מקבוצה גדולה, אשר מורכבת לא פחות מ- 11 קטגוריות. מכוניות ספורט מורכבות לא רק מגודל הרכב ומהאבזור שלו, אלא גם מרמת הביצועים שיש לרכב להציע לנהג (מהירים יותר ופחות) וכאן המקום לאפשר לכם להכיר את הפרמטרים הנוספים שחשוב לקחת בחשבון:

  • ביטוח לרכבי ספורט – בעוד אתם מתלבטים באשר להוצאות הצפויות בעבור רכב הספורט אותו אתם רוצים לרכוש, כדאי שתיקחו בחשבו את ההוצאות הנלוות, הכרוכות בתחזוקת הרכב ובין היתר את ההוצאות עבור ביטוח הרכב. ביטוח רכב ספורט, יכול להיות יקר פי 2 (ולעיתים אף יותר מכך), מעלות ביטוח של רכב אחר. ככל שאתם שוקלים לרכוש רכב ספורט וכל עוד השיקול הן ההוצאות, כדאי לקחת בחשבון, הן את ההוצאה הראשונית עבור הרכישה והן את ההוצאות הנלוות במהלך הדרך.
  • טיפולים – ככל ותשקיעו ברכישת הרכב, כך נכון להשקיע בתחזוקה שלו ולערוך את סך הטיפולים (התקופתיים והחד פעמיים), במוסך מורשה בלבד. בחירת מוסך מורשה, תלויה רבות באזור המגורים שלכם ובהמלצות אותן תקבלו ככל ותבקשו. במוסך המורשה אתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים כי הטיפול הוא אמין ומקצועי והשימוש הוא בחלקי חילוף מקוריים בלבד.
  • מהירותרכבי הספורט יכולים להגיע למהירויות גבוהות ועל כן חשוב שתיקחו בחשבון את הפיתויים שישנם בכביש (ובעיקר אם אתם אוהבים ללחוץ על הגז). אם אתם לא רוצים כל שני וחמישי לחפש אחר עו”ד דיני תעבורה עבור מהירות מופרזת, כדאי לוותר על רכב ספורט, או להגביר את המודעות למהירויות אליהם הרכב יכול להגיע ולפעול בהתאם.
  • יבוא אישי של רכב ספורט – שלא בשונה מרכישת רכבים אחרים, גם רכבי ספורט ניתן לייבא במספר אפיקים ובין היתר, רכישת רכבי ספורט ביבוא אישי, רכישת רכב ספורט מיד שנייה, רכישת רכב ספורט מהחברה ועוד. כל דרך בה תבחרו, נכון, ראוי ורצוי לבחון היטב ובטרם עת, את העסקה אותה אתם עתידים לבצע.
  • רכבים ירוקים – חשוב לדעת כי גם רכבי הספורט מיוצרים באופן בו הם שומרים יתרה על איכות הסביבה. היה ואתם מחפשים רכב ספורט, קבלו על עצמכם את האפשרות לרכוש רכב ספורט ירוק שיאפשר לכם מצד אחד להוזיל עלויות עבור דלק ומצד שני לאפשר את השמירה על איכות הסביבה.

Grancabrio ביבוא אישי מאיטליה

סיכום –

רכישת או יבוא אישי של רכב היא משימה שיש לקחת ברצינות יתרה ולהשקיע בה את הזמן הנדרש, לבחינה המדוקדקת ביותר. אין ספק כי רכישה לא בטוחה עתידה להעלות לכם ביוקר ולעיתים ניתן אף להפסיד את ההשקעה כולה. היה ואתם מחפשים את הרכב המושלם עבורכם, קחו לעצמכם את הזמן לבדוק אודות הרכב, בשלב הראשון מבחינה מכאנית, מבחינת ההוצאות ומחירון הרכב ובשלב שני מבחינת ההוצאות הנלוות לרבות טיפולים (חלקי חילוף), ביטוחים ועוד.

לחצו על הקישור הבא עבור מידע אודות תהליכי יבוא רכב מחו”ל >> יבוא רכבים מחו”ל

לשיחה עם מומחה:

072-330-6550

כל הרכבים ביבוא אישי המוצגים באתר ואינם קיימים אצל היבואן הרשמי בארץ מותנים באישור של משרד התחבורה לגבי כל רכב מיובא בפני עצמו