ברמן אוטו גרופ - יבוא אישי רכבים
יבוא רכבים מחו

First Class Cars

מאמרים.

Article background

אם תמיד רציתם לדעת מהם הליכי ייבוא אישי של רכבים לישראל, הנה ההזדמנות שלכם!

יבוא רכב לארץ מחו”ל הינה פעולה שגרתית המיושמת על ידי יבואני רכב מקומיים המחזיקים בהסכמי יבוא ושיווק בלעדיים אל מול יצרניות הרכב הגדולות והמובילות ביותר בעולם. במקביל, לרשות כל אחד ואחת מביניכם עומדת האפשרות לייבא רכב מחו”ל באמצעות גורם מקצועי המחזיק ברישיון מתווך ייבוא אישי מטעם משרדה התחבורה – אגף הרכב ושירותי תחזוקה, יבואן רכב מקצועי ומנוסה מכיר היטב את התהליך הנדרש. אפשרות זו היא די חדשה והיא עומדת לרשותכם משנת 2016 במסגרת החלת הרפורמה לרישוי שירותים ומקצועות בענף הרכב.

יבואן רכבי יוקרה פירסטקלאסקארס

במסגרת הרפורמה, כל אחד ואחת מביניכם יכול לייבא רכב חדש או משומש מחו”ל, לרבות, רכבי אספנות מיוחדים. יחד עם זאת, חשוב להבהיר ולציין שהאפשרות לייבוא רכבים מחו”ל במסגרת הליכי יבוא אישי תקפים אך ורק לדגמי רכבים אשר אינם מיובאים באופן סדיר לישראל על ידי יבואני הרכב הגדולים. כפועל יוצא מכך, שוק רכבי הייבוא האישי מיועד לאילו מביניכם המעוניין לייבא לישראל דגם מסוים אשר (איננו משווק בישראל) של אחד מכלי הרכב של היצרניות הגדולות ו/או רכבי יוקרה מפוארים אשר אינם מיובאים לישראל במסגרת הליך יבוא מסודר על ידי יבואני הרכב השונים.

יבואן רכב מ.ב.וו לישראל

יבוא עם יבואן רכב – יתרונות

יבוא רכב לארץ בכלל והתהליך יבוא אישי של רכבי יוקרה או דגמי רכבים אשר אינם מיובאים לישראל במסגרת הליכי היבוא הסדירים בפרט, הינו הליך מקצועי המיושם על ידי יבואני רכב פרטיים העוסקים ומתמחים בנושא. הליך מקצועי זה מאפשר לכם ליהנות ממגוון יתרונות מובהקים לאורך הדרך, כאשר היתרון הבולט ביותר נובע מעצם העבודה שאתם יכולים לייבא רכב לישראל במסגרת רכישה ישירה מיצרניות הרכב השונות ובכך לחסוך עשרות אלפי שקלים. בנוסף, הליך היבוא האישי מאפשר לכם ליהנות מהיצע גדול יותר של רכבים וזאת מכיוון ששוק רכבי היבוא האישי כולל בתוכו גם דגמי רכבים של היצרניות המובילות בישראל אשר אינם מיובאים במסגרת הליכי הייבוא הסדירים וגם את שוק רכבי היוקרה והרכבים המפוארים של יצרניות רכב עולמיות אשר אינן מחזיקות בהסכמי ייבוא ושיווק אל מול גורמים מקומיים בענף הרכב.

יבואני רכב מרצדס

כמו כן, הליכי יבוא אישי המתנהלים אל מול יבואן המחזיק בתעודת מתווך –יבוא אישי מטעם משרד התחבורה, מאפשרים לכם ליהנות משירותים נוספים הנלווים להליך הייבוא, לרבות, שירותי התאמה והטעמה של מערכות אבזור ומערכות בטיחות מתקדמות לכלי הרכב השונים, לרבות, התאמת הרכב לצרכי הנהיגה בישראל, וכמובן, שירותי תחזוקה וטיפול שוטף בכלי הרכב וזאת במסגרת שירותי ייבוא גם של חלקי חילוף.

יבואן רכב בישראל למאזראטי

יבואני רכב בישראל

הליך יבוא אישי של כלי רכב מחו”ל הינו הליך בירוקרטיה המחייב אתכם להסתייע בשירותיו של יבואן רכב אישי מוסמך ומקצועי, שהוא אחד מיבואני רכב בישראל המוסמכים והעוסק ומתמחה בנושא ולצורך הבחירה בו אנו ממליצים לכם לבחון את הניסיון המקצועי העומד לרשותו, היקף הרכבים ביבוא הנמסרים על ידו לאורך השנה והיקף השירותים הנלווים המוצעים על ידו.

למידע אודות התהליך של יבוא רכבים מחו”ל >> לחצו כאן

לשיחה עם מומחה:

072-330-6550

כל הרכבים ביבוא אישי המוצגים באתר ואינם קיימים אצל היבואן הרשמי בארץ מותנים באישור של משרד התחבורה לגבי כל רכב מיובא בפני עצמו