ברמן אוטו גרופ - יבוא אישי רכבים
יבוא רכבים מחו

First Class Cars

מאמרים.

Article background

טיפול ותחזוקה נכונה לרכבי ספורט ביבוא אישי

אוהבי הרכבים פעמים רבות בוחרים לייבא רכב ביבוא אישי ולא מסתפקים ברכבים הנמכרים בישראל ומיובאים על ידי חברות מוכרות. הסיבות ליבוא אישי הן רבות ומגוונות וביניהם הרצון ליבוא רכב שאינו נמכר בישראל מסיבות כאלו ואחרות.

מרבית מהרכבים אותם מייבאים ביבוא אישי הם רכבי ספורט ובעיקר פורד מוסטנג, שברולט קורבט או שברולט קמרו. רכבי ספורט ביבוא אישי אינם נכללים באחריות של חברה ספציפית ועל כן למייבא אחריות לטפל ברכב בכוחות עצמו. במידה וישנה בעיה קריטית, עליו למצוא את הדרך לפנות אל החברה היצרנית במדינה ממנה ייבא את הרכב, על מנת לקבל פתרון לבעיה.

יבואני רכב מרצדס

כך תטפלו נכון ברכב המיובא

אם הגשמתם לעצמכם חלום ופניתם לחברה המבצעת יבוא של רכבי יוקרה, וקיבלתם אותו לא מכבר אז מגיע לכם מזל טוב ואפשר אף להוסיף שהקנאה מבקרת אותנו אבל בקטע טוב J מהרגע בו אתם אוחזים בהגה, כל שנותר לכם הוא לדאוג לתחזק את הרכב באופן המקצועי ביותר. אין ספק שהתחזוקה אינה שונה מהתחזוקה אותה מבצעים ברכבים אחרים, אך מה שחשוב לכם הוא המקצועיות של המוסכניקים.

הרכב אותו ייבאתם הוא רכב ייחודי ואין הרבה כמוהו בכבישי ישראל אם בכלל, עליכם לאתר מוסך שיודע ומבין כיצד מטפלים ברכב שלכם ורצוי שיהיה זה מוסך מורשה שקיבל הדרכה באשר לטיפול המכאני ברכב בו את נוהגים. לעיתים עבודה לא מקצועית עלולה לעלות לכם ביוקר.

Grancabrio ביבוא אישי מאיטליה

טיפול ותחזוקה שוטפת באמצעות מוסך מורשה פורד

בהבאת רכב לארץ בתהליך ייבוא אישי רכב לישראל ובין היתר פורד מוסטנג, ניתן לטפל במוסכים רבים בארץ, אך המלצתנו היא לגשת אל מוסך מורשה פורד בלבד, אחרת אתם עלולים להסתכן בתקלות לא רצויות שיעלו לכם לא מעט כסף בהווה ובעתיד. מוסך מורשה של פורד מעבר היותו בעל רישיון לטפל ברכבי פורד, מקבל מעת לעת הכשרות מקצועיות מחברת פורד, כך שעובדי המוסך יודעים להתמודד עם תקלות מורכבות יותר ומורכבות פחות ואתם לא מסתכנים בהחלפת חלקים לא מקוריים.

series-4 BMW ביבוא אישי

יבוא חלקי חילוף

אם החלטתם לבצע עבודת תחזוקה באופן עצמאי, או לחילופין החלטתם שאת העבודה יבצע מוסך מורשה, אך את החלפים אתם מביאים בעצמכם, קחו בחשבון כי אתם בהחלט יכולים להזמין חלפים מקוריים הישר מהחברה ולקבל אותם תוך זמן סביר בדואר. את החלק אותו קבלתם אתם מוסרים למוסך המטפל, שם הוא יחליף את הישן בחדש ותוכלו להיות סמוכים ובטוחים כי החלק שהוחלף הינו חלק מקורי.

לסיכום, יבוא אישי של רכבים יכול להיתפס כפרויקט מאתגר ומסובך, אך לא כך הדבר. כיום ניתן לבצע ייבוא אישי בדרך קלה ופשוטה יחסית וכך גם הטיפול והתחזוקה ברכב שנים לאחר מכן הופכת לאפשרית ופשוטה יחסית. מוסכים מורשים רבים מספקים שרות לרכבים ביבוא אישי.

לשיחה עם מומחה:

072-330-6550

כל הרכבים ביבוא אישי המוצגים באתר ואינם קיימים אצל היבואן הרשמי בארץ מותנים באישור של משרד התחבורה לגבי כל רכב מיובא בפני עצמו