ברמן אוטו גרופ - יבוא אישי רכבים
יבוא רכבים מחו

First Class Cars

מאמרים.

Article background

חשיבות טיפול במוסך מורשה

לטיפול במוסך מורשה יש יתרונות רבים, בעיקר כאשר מדובר על רכבי יוקרה ורכבים ביבוא אישי. ראשית ועיקר – כאשר אתם מטפלים במוסך מורשה של יבואנית רכב של יצרנית, אשר הרכב שלכם הוא אחד מהדגמים שלה, אתם יכולים להיות בטוחים כי הטיפול ברכב יהיה מקצועי, על פי ספר היצרנית.  במוסך מורשה יש צוות עובדים שהוכשר לטיפול ברכבים מתוצרת חברה גרמנית או אמריקאית בעלת שם ומוניטין עולמיים, שהם שם דבר ושם נרדף למקצוענות, לאמינות, לאיכות, לבטיחות ולעוד שורה ארוכה של תכונות ומאפיינים המזוהים אתה ומייחדים אותה ביבוא אישי של רכב מחו”ל לארץ.

רשת המתמחה בייבוא ובטיפול ברכבים גרמניים ומסחריות גרמניות שונות, היא רשת המומלצת לטיפול ברכבים שהם רכבים ביבוא אישי מגרמניה, ארה”ב ומדינות נוספות. למעשה, מפעילה רשת של מוסכים מורשים המהווים מרכזי שירות אינטגרטיביים למכלול הטיפולים והתיקונים הנדרשים. היתרונות הרבים ברורים.

השקעה

במוסך שהוא מוסך מורשה פולקסווגן משקיעים כל מאמץ אפשרי וכל משאב נדרש על מנת לאפשר ללקוחותיה ליהנות משירות מקצועי ברמה הגבוהה ביותר.

אחריות

במוסך מורשה מספקים אחריות מלאה על העבודה ועל החלפים.

חלפים

החלפים הם מקוריים בלבד, לכן אין חשש כי תיקון המחייב החלפת חלק לא יתבצע בשלמות המהווה ערובה לתקינות הרכב.

שירות

מוסכים מורשים של יבואניות רכב מהוות, הלכה למעשה, מרכזי השירות שהם מתחמים מודרניים, ייעודיים לטיפול ברכבים של יצרניות איכותיות, שבהם פועלים בכפוף תקני איכות ובטיחות מחייבים ומחמירים ביותר של אותן יצרניות. השירות מקצועי, אדיב, אישי. הלקוח חש מוערך וזוכה למענה המיטבי שהוא ראוי לו, ללא סחבת, ללא ביורוקרטיה.

סוגי הטיפולים

מוסך מורשה המהווה מרכז שירות מציע את כל סוגי הטיפולים הנדרשים, לרבות דיאגנוסטיקה ממוחשבת.

טיפול מסור

כל לקוח הוא לקוח מוערך ומבורך וככזה זוכה לטיפול מסור בכל תקלה שהיא. הקשר מבוסס על אמון, על הוגנות ועל שקיפות. הלקוח מקבל דין וחשבון מפורט על כל מה שנעשה ברכב. המחיר הוגן.

ידע וניסיון מצטבר

במוסך מורשה מתקיים איגום משאבים ובהם, מקצוענות, ידע וניסיון מצטבר בטיפול במבחר מצומצם של דגמים מאפשר להעמיק וללמוד על אודות הרכבים של היבואנית.

הפיכת מוסך מורשה למוסך הבית שלכם מאפשר יצירת קשר ארוך טווח. חשוב לזכור כי אף שמדובר ברכבים, בעצמים דוממים, הקשר עם המוסך, המהווה מרכז שירות, הוא, בעיקרו ובמהותו- אנושי. ככזה יש חשיבות והשפעה על יצרת מערכת יחסים המבוססת על אמון הדדי; לקוחות בהכרח ולא תמיד צודקים, אבל גם כשהם טועים- זכותם ליהנות משירות מקצועי. מוסך שירות של יצרנית בעלת שם עולמי מבוססת על אמנת שירות שבבסיסה חזון החברה, אשר יש בו ביטוי לערכי היסוד שלה.

בשל החשיבות הבלתי ניתנת לערעור של איכות ובטיחות, כל לקוח של מוסך מורשה ודאי ישמח לדעת שערכים אלה מהווים נר לרגליה ומנחים את כל אנשי המקצוע שבו ואת כל נציגי השירות שלו.

חשיבות טיפול של רכב במוסך מורשה נובעת גם מהביטחון שיש ללקוחותיו בכך  שהתלות של מרכז השירות בלקוחותיו בלקוחותיה מהווה ערובה לטיפול מקצועי ואנושי מיטבי.

 לחצו כאן לקריאת מאמרים נוספים

לשיחה עם מומחה:

072-330-6550

כל הרכבים ביבוא אישי המוצגים באתר ואינם קיימים אצל היבואן הרשמי בארץ מותנים באישור של משרד התחבורה לגבי כל רכב מיובא בפני עצמו