ברמן אוטו גרופ - יבוא אישי רכבים
יבוא רכבים מחו

First Class Cars

מאמרים.

Article background

התקנת כספת לרכב – פתרון אידיאלי לגניבות כלי רכב

במידה וחשבתם להתקין מערכות הגנה ואבטחה ברכב שלכם, דעו שהדבר יכול להיות רק לטובתכם ועליכם לשקול אותו בחיוב. מדוע? כי המערכות הללו מקשות על הגנבים מלהצליח לגנוב את הרכב. אחת מבין המערכות שכדאי מאוד שתתקינו היא כספת לרכב. זו מאבטחת את מחשב הרכב ביבוא אישי. התקנתה היא פעולה קצרה, שתקנה לכם המון שקט נפשי ובנוסף – אתם תדעו שהרכב מוגן ב-99 אחוז.

היתרונות בכספת לרכב ביבוא אישי

הכספת עשויה מברזל בעובי של 4 מילימטרים או מאלומיניום בעובי של 7 מילימטרים. כאשר מבוצעת ההתקנה של הכספת, המתקין סוגר אותה על גבי מחשב הרכב. כל זאת באמצעות ברגים מחוסמים מפלדה. כך הדבר מקשה על גניבת הרכב המיובא. אגב, אם מדובר על רכב יוקרתי ביבוא אישי, ישנן חברות ביטוח שמתנות את התקנת הכספת בכך שהרכב יבוטח אצלן. מדובר על יבוא אישי רכבים בשווי של 200,000 שקלים לפחות.

קיימים מספר יתרונות בולטים לכספת לרכב:

מיגון – באמצעות הכספת, נוצרת שכבת מיגון נוספת על מחשב הרכב. כך הגנבים לא יכולים להגיע למחשב הרכב ולהחליף אותו באחר. זאת משום שהוא מאובטח כמו שצריך.

התחממות – העדיפות היא לרכוש כספת עשויה אלומיניום. זוהי מתכת קלה יחסית המונעת התחממות יתר של מחשב הרכב היוקרתי ביבוא אישי.

ניטרליות – הכספת איננה פוגעת באף אחת מהמערכות המותקנות ברכב והיא מקובעת על שלדת הרכב בלבד. כך שאם חששתם להתקין אותה כי היא עשויה לפגוע במערכת החשמל, מחברי הרכב או מחשב הרכב – אתם יכולים להסיר דאגה מליבכם.

ביטחון – בזכות הכספת, יש לכם ביטחון ושקט נפשי שלא יגנבו את הרכב שלכם. כלומר הסיכויים שיצליחו לגנוב (אם בכלל) שואפים לאפס.

כמה עולה כספת לרכב ביבוא אישי?

רוב המתקינים שמתעסקים בתחום, גובים 500 עד 1000 שקלים על התקנת הכספת ברכב. המחיר משתנה ותלוי בניסיון, במקצועיות ובסוג הרכב. כאן חשוב לציין שלא כדאי להתקין כספת אצל מתקין שאיננו מקצועי. עדיף לבדוק ולקרוא המלצות לפני שסוגרים אצל מתקין מסוים (גם אם קיבלתם הצעת מחיר ממש טובה ואטרקטיבית). מבחינת מחיר הכספת, הוא יכול להסתכם בכמה מאות שקלים תלוי בסוג הכספת על ידי המתקנים. על כל כספת, יש אחריות של מינימום שנה אחת.

עוד נציין שלכל דגם יש את הכספת הייעודית והמתאימה לו. מעבר לכך, לכל כספת יש מספר סידורי שיכול לשמש אתכם מול חברת הביטוח (במקרה של בעיה). את ההתקנה, מומלץ שתבצעו אצל מתקין מוסמך שפועל באישור משטרת ישראל ובעל תעודת יושר וכמו כן, הסמכות מתאימות.

שורה תחתונה

אם הרכב שלכם חשוב ויקר לכם, אל תקלו ראש בעניין וגשו עוד היום להתקין כספת ברכב. לא כדאי לחסוך בעניין, בעיקר אם הרכב שווה המון כסף (עם ערך של למעלה מ-200,000 שקלים). כך תדעו שעשיתם כל שיכולתם על מנת להגן ולשמור על הרכב שאתם כל כך אוהבים.

לשיחה עם מומחה:

072-330-6550

כל הרכבים ביבוא אישי המוצגים באתר ואינם קיימים אצל היבואן הרשמי בארץ מותנים באישור של משרד התחבורה לגבי כל רכב מיובא בפני עצמו