ברמן אוטו גרופ - יבוא אישי רכבים
יבוא רכבים מחו

First Class Cars

מאמרים.

Article background

שוק רכבי היוקרה בישראל הוא אחד משווקי הרכב המתפתחים והצומחים ביותר בישראל במהלך השנים האחרונות, כאשר קטגוריית רכבי היוקרה מורכבת כיום גם מהדגמים המפוארים של יצרניות הרכב המוכרות וגם ממגוון הולך וגדל של רכבי יוקרה אשר אינם מיובאים לישראל באופן סדיר באמצעות יבואני הרכבים המוכרים לכולנו דוגמת יבואני ב.מ.וו, יבואני מרצדס, יבואני וולוו וכדומה.

רכבי יוקרה ביבוא אישי לישראל עם פירסט קלאס קארס

יבוא רכבי יוקרה מחו”ל מתאפשר כיום לכל אחד ואחת מביניכם וזאת לאחר החלת הרפורמה לרישוי שירותים ומקצועות בענף הרכב משנת 2016. רפורמה זו מאפשרת למעשה הליך ייבוא איש של רכבים חדשים ומשומשים והיא מיועדת בעיקר לאילו מביניכם המעוניין לייבא רכבי יוקרה וליהנות ממגוון רחב של יתרונות הכוללים בין היתר: היצע גדול של רכבי יוקרה, לרבות, פורשה, מזארטי או דגמים יוקרתיים של רכב חשמלי אשר אינם נמנים על רכבי היוקרה המיובאים לישראל במסגרת הליכי ייבוא סדירים, אפשרות מעשית להתאמה אישית של מאפייני הרכב השונים, וכמובן, חיסכון משמעותי בכל הנוגע לעלויות הרכב.

אאודי יוקרתית ומאובזרת באדום ביבוא אישי לישראל

שוק רכבי היוקרה בישראל

במהלך 3 השנים האחרונות, צמח שוק רכבי היוקרה בישראל בשיעור של 25%, כאשר עד להחלת הרפורמה המתירה הליכי יבוא אישי של רכבי יוקרה, שוק רכבי היוקרה בישראל החזיק בנתח שוק של שלושה עד ארבעה אחוזים בלבד מכלל מכירות הרכב בישראל. כיום, כשנתיים לאחר החלת הרפורמה, שוק רכבי היוקרה מחזיק כבר ב-6% מכלל מכירות הרכב בישראל ועל פי הערכות מומחים בענף הרכב שוק זה עתיד להמשיך לצמוח ולהתפתח במהלך השנים הקרובות.

מרצדס E 400 ביבוא אישי מאירופה בצבע חום

העלייה המתמדת במכירות רכבי היוקרה בישראל לצד פתיחת שוק רכבי היוקרה להליכי ייבוא אישיים, הובילו לכך שלצד יבואני הרכבים המסורתיים (יבואנים מורשים של יצרניות הרכב המובילות), פועלות גם חברות “בוטיק” המתמחות בהליכי ייבוא אישי של רכבי יוקרה. חברות אלו מאפשרות לכם ליהנות מהליכי יבוא אישי של כל רכב יוקרה עליו אתם חולמים וליהנות מכל היתרונות הנלווים לכך. על פי חוק, כל אדם או גוף עסקי העוסק ומתמחה בהליכי יבוא אישי, חייב להחזיק ברישיון מתווך ייבוא אישי הניתן לו מטעם משרד התחבורה- אגף הרכב ושירותי תחזוקה וזאת במסגרת הרפורמה בענף משנת 2016.

רכב ב.מ.וו M4 ביבוא אישי מאירופה בצבע כחול עם גג פתוח

גופים וחברות העוסקים ומתמחים בהליכי ייבוא אישי של רכבי יוקרה לישראל, מאפשרים לכם ליהנות ממספר שירותים מקצועיים הכוללים בין היתר: התאמת כלי הרכב למאפיינים הנדרשים לכם, לרבות, רכבי יוקרה מקטגוריות רכב שונות כגון: ספורט, מנהלים, מסחריות וכדומה, התאמת מערכות הרכב לצרכי הנהיגה בישראל, התאמה והטמעה של מערכות בטיחות מתקדמות ומערכות אבזור שונות בכלי הרכב המיובא, שירות מתמשך הכולל תחזוקת רכבי יוקרה (חלקי חילוף, טיפולי רכב וכו’) ושירותים נוספים הקשורים להליכי בירוקרטיה הנלווים להליכי ייבוא רכבים אישי.

לחזרה לבלוג, לחצו כאן

לשיחה עם מומחה:

072-330-6550

כל הרכבים ביבוא אישי המוצגים באתר ואינם קיימים אצל היבואן הרשמי בארץ מותנים באישור של משרד התחבורה לגבי כל רכב מיובא בפני עצמו