ברמן אוטו גרופ - יבוא אישי רכבים
יבוא רכבים מחו

First Class Cars

מאמרים.

Article background

בשנים האחרונות, יותר ויותר אנשים מחליטים לייבא רכב היברידי לישראל וזאת משום היתרונות הרבים המיוחסים לרכב זה. במאמר זה נספק לכם מידע אודות הרכב ההיברידי, יתרונותיו ונקודות חשובות אותן יש לקחת בחשבון אודות תהליך יבוא רכב ההיברידי

GLS היברידי ביבוא אישי

מהו רכב היברידי?

רכב היברידי ביבוא אישי הוא רכב עם שתי מערכות הנעה שונות וזאת בהשוואה לרכב רגיל, בו יש רק מערכת הנעה אחת. כל רכב היברידי כולל בדרך כלל מנוע בנזין או דיזל ומנוע חשמלי. היתרונות של המערכת החשמלית באים לידי ביטוי בכך שהמנוע החשמלי הוא מנוע שקט, אינו גורם לזיהום אוויר, אינו רוטט, מנצל את האנרגיה ביעילות ומסוגל לספק את כל הכוח מידית וזאת בעת לחיצה על דוושת ההאצה. היתרונות של מערכת הבעירה הפנימית באים לידי ביטוי בכך שהרכב יכול לנסוע נסיעה ממושכת לאחר תדלוק קצר והמערכת פועלת ביעילות רבה בכל טווח הטמפרטורות. בשורה התחתונה רכב היברידי ביבוא אישי יבטיח חיסכון עצום בדלק.

יבוא רכב היברידי

הרכב החסכוני ביותר

רכב חשמלי היברידי, אידיאלי לכל מי שנוהג בכבישי הפרברים ובערים שונות בישראל וזאת משום שמנוע חשמלי מונע בזבוז יתר של מערכת הבעירה וזאת על ידי השלמת מנוע הדיזל או הבנזין כאשר הרכב עומד או נוסע באיטיות. בשורה התחתונה: עלות הרכב (בטווח הארוך) נמוכה משמעותית לרכב עם מנוע היברידי, כך שכל מי שמרבה לנסוע בפקקים יחסוך דלק רב.  בנוסף, רכב זה מאפשר שמירה על איכות הסביבה.

רכב היברידי ביבוא אישי

תהליך יבוא רכב היברידי – חשוב לדעת

תהליך שונה מחייב ייעוץ חכם – תהליך יבוא של רכבים היברידיים שונה מיבוא אישי של רכבים שאינם רכבים חשמליים. מדובר על תהליך מורכב הכולל חוקים, תנאי יבוא, מיסוי והיטלים שונים מיבוא רכב רגיל. מסיבה זו רוב האנשים פונים אל מומחים בתחום היבוא האישי של רכבים היברידיים וזאת טרם רכישת רכב מסוג זה.

הגדרת רכב היברידי – יש לוודא שהרכב אותו אתם מייבאים אכן עונה להגדרה של רשות המיסים, כלומר, רכב PLUG IN בדרגת זיהום 1 או 2, בו יש מצבר בקיבולת מסוימת (יותר מ- 3 KWH), כאשר מצבר זה משמש להנעת הרכב שנטען ממקור חשמלי חיצוני לו. כמו כן, הרכב צריך להיות בציון ירוק מסוים.

series-7 היברידי מהמם ומפואר

מיסוי – המטרה של משרד התחבורה ורשות המיסים היא לעודד אנשים לייבא רכבים היברידיים לישראל. שכן, ככל שדרגת הזיהום של הרכב נמוכה יותר, כך מס הרכישה יהיה נמוך יותר. תקנות המיסוי של רכבים אלו מכונות ‘מיסוי ירוק’.

בדיקת הרכב טרם רכישה – טרם ההחלטה לרכוש ולייבוא את הרכב ההיברידי, חשוב לבחון את דרגת הזיהום שלו ואת הנתונים של הרכב וזאת על מנת להבין מה המיסוי בעבור אותו רכב.

מנוע פלאג אין הייבריד – רכב  בו יש תוסף של מנוע חשמלי המורכב בתוך הרכב ההיברידי ונקרא ‘פלאג אין הייבריד’ יזכה להנחה משמעותית במיסוי יבוא רכב לישראל.

יבוא ממדינות שונות – חשוב לדעת שמיסי המכס, מע”מ וקניה, שונים בעת קניית רכב ממדינות הסכם וזאת בהשוואה אל קניית רכב היברידי ממדינות אחרות.

לחזרה לבלוג, לחצו כאן

לשיחה עם מומחה:

072-330-6550

כל הרכבים ביבוא אישי המוצגים באתר ואינם קיימים אצל היבואן הרשמי בארץ מותנים באישור של משרד התחבורה לגבי כל רכב מיובא בפני עצמו