ברמן אוטו גרופ - יבוא אישי רכבים
יבוא רכבים מחו

מאמרים

גגון לרכבי יוקרה.

Article background

כשאנחנו חושבים על גגון לרכב ברוב המקרים אנחנו ישר נחשוב על מכוניות ישנות ומוזנחות או רכבים פשוטים של משפחות גדולות אבל ממש לא כך המצב. דווקא בקרב האנשים שקונים רכבי יוקרה או מייבאים רכבי בייבוא אישי מחו”ל ישנם הרבה אנשים שגגון לרכב יכול להתאים עבורם. ישנם מגוון רחב של סוגי רכבי יוקרא ורכבים בייבוא אישי שמתאים להם גגונים לרכב, בדרך כלל מדובר ברכבי שטח או רכבים גדולים שהשימוש בהם וההוספה של הגגון לגיטימית בהחלט.

קחו למשל את ג’, בעל עסק מצליח באשדוד שייבא לארץ רכב שטח יוקרתי. הוא יכל לקנות כל רכב שהוא רצה אך הוא בחר ברכב השטח כי הוא אוהב לצאת לטיולים בחיק הטבע ולנסוע לכל מיני מקומות מאתגרים. אחד הבילויים האהובים עליו הוא טיול אופניים בטבע ואת זה הוא לא יכול לעשות בלי גגון לרכב. הוא קנה גגון של חברת Thule וחיבר לרכב, כך שבאמצעותו הוא יכול לשנע את האופניים שלו ממקום למקום מבלי לדאוג ומבלי לגרום נזק, ואפילו קטן כמו שריטה או מכה לרכב ולאופניים.

לגגונים ישנם שימושים רבים – ביניהם

נשיאת אופניים – נשיאת אופניים זה אחד השימושים המתאימים ביותר לאנשים בעלי רכבי יוקרה. לא תראו אותם מעבירים מזרונים על הגגון אלא בדרך כלל זוגות אופניים. לגגונים אפשר לחבר מנשאי אופניים המאפשרים חיבור של זוג אופניים אחד או יותר בהתאם לסוג המנשא.

נשיאת אביזרים כבדים – לא משנה מהי המטרה, אם אתם רוצים להעביר משהו שלא יכול להיכנס לתוך הרכב, סביר להניח שגגון לרכב ייתן לכם פיתרון עדיף. אל תנסו לדחוף דברים בכח לתא המטען או למושב האחורי.

נשיאת קיאק או גלשן – ציוד גדול וארוך כמו קיאק או גלשן לא יכולים להיכנס לתוך רכב, זה ברור, אבל בדיוק בשביל זה יש גגונים לרכב. הם מאפשרים לכם לשנע את הדברים שנראים כמעט בלתי אפשריים.

קניית גגון לרכב, במיוחד כשמדובר ברכב יקר ורגיש, צריכה להיעשות במקצועיות ויש להיעזר באיש מקצוע שיעזור לכם לבחור את הגגון המתאים עבורכם.

לחצו על הקישור הבא למידע אודות יבוא רכבי יוקרה.

לשיחה עם מומחה:

072-330-6550

כל הרכבים ביבוא אישי המוצגים באתר ואינם קיימים אצל היבואן הרשמי בארץ מותנים באישור של משרד התחבורה לגבי כל רכב מיובא בפני עצמו