ברמן אוטו גרופ - יבוא אישי רכבים
יבוא רכבים מחו

First Class Cars

מאמרים.

Article background

בשנת 2018 כל רכב מהווה השקעה כלכלית גבוהה. מלבד עלות הרכב, ישנן עליות נוספות נלוות, כגון: ביטוחים שמחויבים על פי חוק להתבצע מכל אחת מחברות הביטוחים שהבעלים יחליט עליהם. ישנם רכבים שהעלות שלהם יקרה במיוחד ונעמדת על מאות אלפי שקלים, רכבים אלו נכללים תחת ההגדרה של רכבי יוקרה.

Berlinetta ביבוא רכבי יוקרה לישראל

חברתנו חברתנו מייבאת רכבים ביבוא אישי מגרמניה, ארה”ב ומדינות נוספות. בהזמנת רכב ביבוא אישי אתם למעשה מקבלים תוספות ייחודיות אשר לא קיימות בסוכנויות הרכבים בישראל. תוספות הגבהה, מנועים חזקים מביוחד, רכבים חשמליים ודגמי פאר מדהימים אשר מגיעים מ-0 ל-100 לפני שתגידו רובינזון קרוזו.

מדינות מהם ניתן לייבא רכבי יוקרה

יבוא אישי מגרמניה: רכבים ביבוא אישי מגרמניה כגון: מרצדס, ב.מ.וו, פורשה ואחרים הינם רכבים מרשימים במיוחד המגיעים עם תוספות ייחודיות במידה ותחליטו שאכן זה מה שאתם מעדיפים, למידע אודות רכבים ביבוא אישי מגרמניה, לחצו כאן.

יבוא אישי מארה”ב: רכבים ביבוא אישי מארצות הברית נחשבים לחזקים במיוחד מבחינת כוחות הסוס שלהם, המרחב שאתם מקבלים ברכב, הגודל שלו והעוצמה שלו. מארה”ב אנו מייבאים רכבים כגון: הונדה, קדילק, פורד, רכבים חשמליים, ג’יפ, שברולט ומותגי רכבים נוספים. למידע אודות רכבים ביבוא אישי מארה”ב, לחצו כאן.

יבוא אישי מאיטליה: רכבים מפוארים ומרשימים שרואים כמותם עשרות בודדות אם בכלל מגיעים לרוב מארץ המגף, איטליה, מזראטי לדוגמא הינו רכב יוקרה מיוחד במינו ובעל עיצוב מרשים ויוקרתי.

מעבר לעלויות הרכישה הגבוהות, בייבוא רכבים יוקרתיים נדרש להשקיע סכומים גבוהים גם על אחזקה וביטוחים. לצורך זה פוליסות הביטוח הקיימות לרכבי יוקרה מספקות ביטוחים בהתאם: ביטוח חובה לרכבי יוקרה, ביטוח מקיף לרכבי יוקרה, וגם ביטוח צד ג’ לרכבי יוקרה.

כל סוגי הביטוח הקיימים היום בשוק

ביטוח חובה

ביטוח זה מחויב על כל אחד שבבעלותו רכב. ביטוח רכב חובה מעניק לנהג כיסוי כמו כן גם לנוסעים ברכב ואף להולך ברגל בכל מקרה חלילה של נזקי גוף מתאונת דרכים. חשוב לציין כי האחריות של הנהג שעשה שימוש ברכב היא שלו בלעדית והנפגעים כלל אינם צריכים להוכיח את רשלנותו של הנהג עצמו.

ביטוח מקיף

ביטוח רכב מקיף מעניק כיסוי לרכב המבוטח בכל מקרי נזק ופגיעה לדוג’: פריצה לרכב (או נזק שנגרם בעקבות ניסיון של פריצה לרכב), גניבה של הרכב, שריפה או כל נזק שהוא בגדר תאונה לא צפויה. כמו כן, כיסוי לנזקים של רכוש שנגרמו לצד שלישי בעקבות רשלנות של המבוטח או של מי שנהג מטעמו.

ביטוח צד ג’

ביטוח רכב הנקרא גם ביטוח צד שלישי מעניק למבוטח כיסוי רק במצבים שיש נזק לרכב או לרכוש של הצד השלישי אך לא לרכב המבוטח עצמו.

ביטוחי רכבי יוקרה

לפי הכתוב בכתבה נסיק מכך שביטוח רכבי יוקרה יהיו יקרים פי כמה מאשר כל פוליסה לרכב סטנדרטי, ויש לזה מספר סיבות: לפני הכל המחיר הגבוה של כל חלקי החילוף של רכב יוקרה היה גבוה פי כמה וכמה. מכיוון שהרבה חלקים יצריכו ייבוא מיוחד מחוץ לארץ גם פוטנציאל הגניבה או הפגיעה בכוונה תחילה בסוג רכבים אלה היא גבוהה הרבה יותר. מחירי הפוליסות יהיו הרבה יותר גבוהות לעלות החודשית שכל נהג ישלם עבור רכב היוקרה שלו וגם לסכומי ההשתתפות העצמית. הסכומים אם כן יהיו גבוהים בעיקר בשל העובדה שהפוליסה מופעלת הרבה על סמך נתונים בפועל.

ביטוח צד ג’ לרכב יוקרה

לא בכדי כל הנתונים המיוחדים של רכבי היוקרה מחייבים הגדלה של מסגרת בסיסית. ביטוח מקיף לרכבי יוקרה, שמכסה נזקים פיזיים לרכב, גנבות ומעשי זדון, הוא בכלל לא שאלה. כיוון שההוצאות שידרשו לטיפול בכל תקלה בכלי רכב יוקרתי, ובטח לאחר תאונה, יהיו גבוהות במיוחד. באותה מידה ניתן לראות שגם ביטוח צד ג’ לרכב יוקרה, הם ביטוחים שמחירם גבוה, כמו שאר הביטוחים, אבל כמו כל ביטוח לעיל צריך ומומלץ לעשותו ולא להימנע מכך.

לשיחה עם מומחה:

072-330-6550

כל הרכבים ביבוא אישי המוצגים באתר ואינם קיימים אצל היבואן הרשמי בארץ מותנים באישור של משרד התחבורה לגבי כל רכב מיובא בפני עצמו