ברמן אוטו גרופ - יבוא אישי רכבים
יבוא רכבים מחו

First Class Cars

מאמרים.

Article background

אם בשנים האחרונות אתם רואים יותר ויותר רכבי יוקרה על הכביש, זה לא מפתיע – ייבוא רכב יוקרה הפך לתופעה שהופכת יותר ויותר נפוצה, ואנחנו נתקלים ברכבי יוקרה של היצרניות היוקרתיות והגדולות ביותר בעולם על כבישי ישראל, ביניהם מרצדס, BMW ופרארי.

אם גם אתם הצטרפתם לברי המזל שביצעו יבוא רכב יוקרה מחו”ל, יש כמה דברים שאסור לכם לשכוח כדי לשמור על הרכב שלכם בצורה הטובה ביותר – מביטוח חובה ועד המוסכים המומלצים, קבלו את כל מה שצריך לדעת על שמירה ותחזוקה של רכב יוקרה!

ביטוחים לרכבי יוקרה

כמובן, הדבר הראשון שצריך לעשות לאחר ייבוא רכב וברגע שהרכב מגיע לידיכם הוא ביטוח חובה, אך אסור להסתפק רק בביטוח החובה, ויש צורך הכרחי גם בביטוחים נוספים, כמו ביטוח רכב מקיף. מטבע הדברים, ביטוח רכב לרכבי יוקרה יהיה יקר יותר, שכן מחירי חלקי החילוף גבוהים יותר. ובכל זאת, אנחנו ממליצים להרחיב את ביטוח החובה ולהפוך גם את ביטוח הרכב לחובה עבורכם – שכן כל פגיעה ברכב יוקרה עלולה להגיע לסכומים גבוהים מאוד!

כמו כן, פוטנציאל הגניבה של רכב יוקרה הוא גדול יותר, ואף יש סיכוי שיפגעו ברכב בזדון, רק כיוון שהוא מנקר עיניים. עובדה זו מעלה גם היא את מחירו של הביטוח המקיף, אך מראה את החשיבות שלו.

חשוב לשים לב שלחברות הביטוח יש הגדרות ספציפיות לרכב יוקרה – לרוב, רכב יוקרה מוגדר ככזה אם מחירו מעל סכום מסוים שקובעת חברת הביטוח. חברות הביטוח עלולות להתייחס גם לנהגים, ולא כולם יורשו להחזיק פוליסה לרכב יוקרה – לעיתים, הגיל המינימלי צריך להיות שלושים, וכן הנהג צריך להיות בעל עבר נקי על הכביש.

לאיזה מוסך ללכת?

בכל הנוגע למוסכים, הגיעו תמיד למוסך מורשה. כיוון ורכבי יוקרה עדיין מהווים אחוז קטן מהרכבים על הכביש, מוסכי רחוב לא תמיד ידעו איך להתמודד איתם בצורה הטובה ביותר. אתם צריכים את חלקי החילוף הטובים ביותר ואת הטיפול האיכותי ביותר, ואת זה תמצאו רק במוסכים המורשים, שמחזיקים מחלקה ייעודית המתמחה בשירותי תחזוקה לרכבי יוקרה. כמו כן, במוסכים המורשים תמצאו את מחלקת הדיאגנוסטיקה, המתמחה בטכנולוגיות המחשוב המוטמעות ברכבים החדשים. ברכבי יוקרה ישנן מערכות טכנולוגיות רבות ומתקדמות, ולכן יש צורך באנשי מקצוע מיומנים כדי לטפל בהן.

עוד לא ייבאתם את הרכב? התייעצו עם סוכנות!

רכב יוקרה ביבוא אישי הוא תהליך ארוך ומסועף הכולל לא מעט בירוקרטיה ואינספור אפשרויות לטעויות. ישנם מסמכים שצריך להגיש למשרד התחבורה, ותקנות שונות ומשונות לעמוד בהן. לכן, אם אתם עדיין בהליך הקניה של הרכב, מומלץ להסתייע בסוכנות מקצועית שתדע איך לעבור את התהליך באופן חלק, לשחרר את הרכב מהמכס, לנצל את הטבות המס, לוודא שהוא מגיע מבוטח לארץ וכן להעביר אותו את כל הבדיקות הקפדניות.

לשיחה עם מומחה:

072-330-6550

כל הרכבים ביבוא אישי המוצגים באתר ואינם קיימים אצל היבואן הרשמי בארץ מותנים באישור של משרד התחבורה לגבי כל רכב מיובא בפני עצמו