ברמן אוטו גרופ - יבוא אישי רכבים
יבוא רכבים מחו

First Class Cars

מאמרים.

Article background

כשמדובר בנהיגה, מיומנות האדם היושב מאחורי ההגה היא חשובה מאוד ואף הכרחית. היכולת לראות סביב הרכב ולחזות מראש את העתיד לבוא הם חיוניים באותה הרמה. אך בזמן שרוב האחריות מוטלת על הנהגים, יש כמה דברים שאפשר לעשות בשביל לשפר, גם לעצמכם וגם לנהגים אחרים, את הנראות והבטיחות על הכביש.

נקו וכוונו את פנסי הרכב

אפשר לראות את זה ברכבים ישנים בעיקר, הפנסים הראשיים נראים מעופפים וחולמניים. כאשר הפנסים לא מכוונים זה משפיע ישירות על האור שהפנסים שלכם מפיקים וכמובן, משפיע על כיוון ומרחק האור.

התיקון המהיר והמומלץ לרוב יהיה לשפשף את הפנסים בעזרת מטלית ומשחת שיניים. הדבר גם די מעשי מאחר ולא תלכו במיוחד לנקות את הפנסים. מעבר לכך, פנס נקי יראה לכם לטווח ארוך יותר את הדרך וישפר את נראות הרכב והראייה שלכם.

למידע אודות יבוא רכבים מחו”ל >> לחצו כאן 

יבוא רכב מארצות הברית

מראה פנורמית

אתם בוודאי מכירים את המראה הפנורמית. זאת שלא משנה לאן תלכו, היא תראה אתכם. כאשר למכוניות פרטיות יש את המראות הרגילות של היצרן שלהן, יש מקרים כי יתקיימו שטחים מתים בזווית הראייה שלכם על הכביש, ולא תראו רכב הנוסע ממש לידכם. תאונות רבות קורות בדיוק בגלל סיבת השטח המת. מראה פנורמית יכולה לשים סוף לחשש האם יש רכב לידכם או אין. כשיש לכם מראה פנורמית בתוך הרכב ומחוץ לרכב, אתם באמת יכולים לראות הכל ולהרגיש מוגנים יתר על המידה.

ודאו כי השמשות הקדמיות והאחוריות נקיות

אמנם יש ברחבי הארץ המון עסקים לניקוי רכבים, אך אין זה אומר שכולם משתמשים בהם. אם אתם נמנים עם אלה שרוחצים את הרכב בצורה עצמאית עם צינור או עם דלי, אתם חייבים לשים לב ודגש על השמשה הקדמית והן על האחורית. שמשות נקיות וברורות הן צעד בטוח לבטיחות.

מרצדס S-CLASS טיטניום ביבוא אישי

כוונו את מראות הצד

הדעה הרווחת היא שמראה צדדית מכוונת היא מראה שרואים ממנה את שלדת הרכב. כלומר, את ידיות הרכב. אך בזמן שזה הנהוג לעשות, קיימת דעה נוספת המציעה לנהגים להשעין את ראשם על חלון הנהג ולכוון את המראות כך שיוכלו לראות את כל צדדי הרכב.

שמרו מרחק מהרכבים שלפניכם

בואו נודה בזה, כולנו נסענו לפחות פעם אחת באופן לא זהיר. כמובן שננסה להימנע מזה כמה שאפשר וזו שיטה נהדרת- על שמור מרחק שמעתם? השתדלו לשמור על מרחק של לפחות רכב אחד ביניכם (דמיינו שיכול להיכנס רכב ביניכם). שמירת מרחק מאפשרת לכם לקבל החלטות שקולות יותר ולבלום ביתר קלות במידה והנהג שלפניכם בלם בפתאומיות.

נהיגה בטוחה היא לא דבר מיושן וגם לא דבר לצחוק עליו. כשכל כך הרבה תאונות קורות מדי יום, בואו ננסה להימנע מעוד אחת כזו.

לחזרה לבלוג, לחצו כאן

לשיחה עם מומחה:

072-330-6550

כל הרכבים ביבוא אישי המוצגים באתר ואינם קיימים אצל היבואן הרשמי בארץ מותנים באישור של משרד התחבורה לגבי כל רכב מיובא בפני עצמו