ברמן אוטו גרופ - יבוא אישי רכבים
יבוא רכבים מחו

First Class Cars

מאמרים.

Article background

אם אתם פריקים של נהיגת שטח ולא יכולים להעביר סוף שבוע בלי לצאת ולחרוש את דרכי העפר של ארצנו, כדאי שתכירו מספר אמצעי בטיחות שיעזרו לכם לשמור על עצמכם, על המשפחה שלכם ועל רכב השטח שלכם בטוחים. טיולי שטח הם חוויה מרגשת ושמקפיצה את האדרנלין בדם לגג. בשנים האחרונות ניתן לראות בכבישי ארצנו יותר ויותר רכבי 4X4 וישראלים רבים בוחרים לרכוש ג’יפים ביבוא אישי, שלרוב מצוידים בציוד ובשיפורים שלא ניתן להשיג בארץ.

יבוא רכב מארצות הברית

יחד עם זאת, נהיגת שטח טומנת בחובה לא מעט סיכונים, ולכן מומלץ מאוד לצייד את רכב ה- 4X4 שלכם במספר אמצעי בטיחות, שיתנו לכם שקט, ישמרו על המשפחה שלכם, וכן, גם על רכב שטח ריינג רובר ספורט ביבוא אישי שלכם. הנה כמה אמצעי בטיחות חשובים שישמרו על רכב השטח שלכם:

1. קפיצים מיוחדים לרכב – קפיצים מיוחדים לרכב מסייעים להתמודד עם תנאי שטח קשים ולעבור אותם בבטחה. הם מאפשרים לגלגלי הרכב גמישות רבה יותר מהקפיצים שמגיעים עם הרכב, כך שהנהג יוכל להתמודד בהצלחה עם תנאי שטח קשים יותר, תוך שהוא שומר על הבטיחות שלו ושל כל הנוסעים ברכב.

2. מיגון לרכב – נסיעה בשטח יכולה להרים אבנים רבות מפני השטח, שחלקן יכולות לפגוע בתחתית הרכב ולגרום לנזק גדול. על מנת להתמודד עם בעיה זו ניתן להתקין מיגון שימנע מכם לגרום נזק לרכב. מדובר בלוחות קשיחים המחוברים לתחתית הרכב. אם אתם מחזיקים רכב שטח ביבוא אישי, כדאי מאוד שמגנו את הרכב שלכם שכן לרוב השינויים שמבוצעים ברכבים אלו עלולים לחשוף את רכבכם לפגיעות נוספות.

3. מד לחץ אוויר – אחד הבעיות של נהגי השטח היא המעבר בין השטח לנהיגה על כביש. לרוב המעבר הזה כרוך בהורדת אוויר מהגלגלים לפני הנהיגה בשטח, ומילוי אוויר עם סיומה. לכן חשוב שתציידו את רכבכם במד לחץ אוויר, שיוודא כי לחץ האוויר תקין וכי אתם נוהגים בבטחה על הכביש. סביר כי רכב שטח ביבוא אישי יכיל מד מסוג זה, אך שווה לכם לבדוק.

פורד ביבוא אישי

אמצעי בטיחות לאופנוע שטח

אם נהיגה ברכב שטח היא מסוכנת, אז רכיבת שטח על גבי אופנוע כבר מסוכנת הרבה יותר. בשטח, כמו בכביש, רוכב האופנוע חשוף יותר לפגיעות, ובמקרה של תאונה או נפילה אין שום דבר שיגן עליו מפני כלי רכב אחרים או מפני תנאי השטח. בהתאם לכך, אמצעי הבטיחות עבור אופנוע שטח חשובים מאוד בעת רכיבת השטח, אפילו יותר מאלו של הג’יפים ורכבי השטח השונים.

אמצעי הבטיחות החשוב ביותר לרוכב אופנוע השטח הוא קסדה לאופנוע שטח. קסדות שטח המותאמת לנהיגת שטח, קלות יותר ובעלות מבנה ייחודי, מכילות מיגון חזק במיוחד, ריפודים איכותיים ונושמים במיוחד, ועוד. רוכבי אופנועי שטח זקוקים גם לפרטי לבוש מגן רבים שיגנו על גופם במקרה של נפילה והחלקה. בתוך כך, אפשר לציין מגפי רכיבה איכותיים, מגני ברכיים ומגני מרפקים שיגנו עלינו מפני שברים מיותרים וששמרו על האיברים החיוניים שלמים וללא שריטות. למרות שבשטח אין אכיפה, חשוב מאוד שרוכב אופנוע השטח יצטייד בכל אמצעי הבטיחות הנדרשים, ובשום פנים ואופן לא יצא לשטח מבלי לחבוש קסדה לאופנוע שטח.

למידע אודות יבוא אישי ג”יפ >> לחצו כאן

לשיחה עם מומחה:

072-330-6550

כל הרכבים ביבוא אישי המוצגים באתר ואינם קיימים אצל היבואן הרשמי בארץ מותנים באישור של משרד התחבורה לגבי כל רכב מיובא בפני עצמו