ברמן אוטו גרופ - יבוא אישי רכבים
יבוא רכבים מחו

First Class Cars

מאמרים.

Article background

איך לרכוש רכב חדש בהנחה משמעותית?

מי שעוקב אחרי שוק המכוניות יודע, למרות שיש עלייה בכמות הסוכנויות והחברות שמציעות רכבים חדשים למכירה, ולמרות שיש הרבה יותר דגמים וסוגים של כלי רכב אשר מוצעים למכירה, הרי שעדיין המחירים הם מאוד גבוהים, בוודאי ביחס למדינות מערביות אחרות.

מחיר?

המחיר נקבע על פי משתנים שונים, בין זה מסים ומכסים שונים שהמדינה קובעת, בין אם זה עלויות יבוא והובלה, ובין אם זה מסיבות אחרות. אך למרות שהמחירים גבוהים, אזי שאנחנו יכולים למצוא דרכים כיצד לרכוש רכבים חדשים במחיר מוזל. עכשיו צריך לומר, אין הכוונה רק עסקאות טרייד אין וכדומה. כלומר, כשאנחנו מדברים על רכישת רכב במחיר זול בשלושים אחוז מהמחיר שלו, אנחנו לא מתכוונים למשחקי חשבונאות שפורסים את התשלומים או כל משחק אחר, אלא לרכישת רכב במחיר מוזל, ומכאן אנחנו יכולים להתקדם לאופציות מימון ותשלום שונות.

לפני שנציג את האופציות שעומדות בפנינו לרכישת רכב חדש במחיר זול יותר, צריך לומר, שאם נוקטים בגישה כזו, אזי שאנחנו יכולים להרוויח פעמיים, גם בזמן הרכישה וגם בזמן המכירה, אז אנחנו נוכל ליהנות מערך גבוה יותר של הרכב, מה שיצמצם את גודל ההפסדים שלנו.

לחצו על הקישור הבא למידע אודות יבוא רכבים מחו”ל

מה הן האופציות שעומדות לרשותנו?

האופציה הראשונה היא כמובן עסקאות ליסינג. כמה עולה ליסינג פרטי? זה תלוי בסוג הרכב ובאופי העסקה, אך בעיקרון אנחנו משלמים סכום מקדמה מסוים, בין 15 ל-50 אחוז מסך עלות הרכב, ואחר כך אנחנו מחלקים את התשלומים פר חודש לתקופה מסוימת. למה זה מקטין עלויות רכישה? ראשית, ערך הכסף יכול להשתנות בתקופה זו, שנית, אנחנו יכולים לבצע עסקאות שונות בסיום הליסינג, מה שיאפשר לנו לרכוש גם את הרכב הבא במחיר מוזל.

האופציה השנייה יבוא רכבי יוקרה. על פניו זה נשמע אולי מופרך, אך רכב יוקרה ביבוא אישי, יכול לעלות לנו הרבה פחות מאשר אם אנחנו רוכשים רכב דומה אצל יבואן רשמי. בוודאי אם אנחנו בוחרים לבצע את היבוא ממקום זול, באופן יחסי, למה שמציעים לנו בישראל.

האופציה השלישית היא רכב יוקרה במסגרת יבוא אישי רכבים עם מנוע פלאג אין הייבריד. מדובר ברכבים שנחשבים “ירוקים” קרי ידידותיים לסביבה, ועל כן המדינה מעודדת את רכישתם, מה שמשנה באופן ניכר את הוצאות המס השונות על הרכב. לכך צריך להוסיף, מדובר ברכבים שהם הרבה יותר ידידותיים למשתמש, יש בהם פחות בלאי, מה שמקטין לא רק את הוצאות הרכישה אלא גם את הוצאות השימוש והתחזוקה.

לסיכום, אנחנו יכולים למצוא מספר אופציות משמעותיות אשר מאפשרות לנו להקטין עלויות של רכבים חדשים. כל מה שאנחנו צריכים לעשות, זה לבדוק מה בדיוק מציעים לנו, וכיצד אנחנו יכולים לצמצם את העלויות מהמחיר המקורי וכן ביחס לכלי רכב אחרים מאותו סגנון או דגם.

לשיחה עם מומחה:

072-330-6550

כל הרכבים ביבוא אישי המוצגים באתר ואינם קיימים אצל היבואן הרשמי בארץ מותנים באישור של משרד התחבורה לגבי כל רכב מיובא בפני עצמו